Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hos kisfiamnak kibujt két...

Hat hos kisfiamnak kibujt két kis foga! Már most moshatom neki vagy várjak még? Milyen olcso de jo fogkrém márkákat tudtok nekem ajánlani? Esetleg fogkefét?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mostam a babámnak a kibújástól kezdve. Nenedent fogkrémet használhat a baba (fluormentes), és bármilyen bébifogkefét (dm-ben lehet kapni pl).
2010. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a nenedent fogkrémet használjuk, de a hozzá tartozó szilikonos fogkefe fejet egyáltalán nem , mert azzal nem engedte soha, hogy a szájába nyúljak. Ezt csak azért írom, mert a kettő együtt, 1500Ft körül van, a fogkrém csak 50ml-es. Ugyanez a fogkrém külön 500-600Ft között van.

A dm-ben lehet kapni 3 db-os fogkefét, van benne egy gumilapos, ez inkább rágóka, akkor rágja a fiam, amikor bújnak a fogai. A 2-es fogkefe gumifejű, ezzel csak játszik, a 3-as pici fejű, puha sörtés kefe, na ezt használjuk a kezdetektől. Ez a 3 együtt 1000Ft körül volt.

Másféléket én nem ismerek, de a fogkrémnél az a lényeg, hogy kifejezetten babáknak való legyen, ebben nincs fluorid. Amíg nem tudja kiköpni, addig ilyet kell használni.

2010. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

EGyetértek, olyan ujjra húzható fogkefét szerintem se vegyetek.

2010. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem használok fogkrémet, sem kefét amíg ilyen kicsi. Nedves textílpelenkával dörzsölöm le neki az utolsó etetés után. A nagyfiamnak is így csináltam, és tökéletes, gyönyörűek a fogai. A legolcsóbb dolog:-)
2010. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gézlappal törlöm le a két kis fogacskáját minden evés után:)
2010. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a Gabi fogkrémet használjuk. Fincsi málnás. Olyan jó a fiam lehelete fogmosás után! Ő már nagyfiú, 17 hónapos. Fürdésnél mindíg kéri, hogy: MÁLNÁS!!!!! Ja és Oral-B egyes számú fogkefét használjuk.
2010. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Ujjra hozhatosat nem nagyon akartam mert mindenki azt mondta hogy borzalmas de a többit kiprobálom remélem neki is tetszeni fog. Ráadásul ma történt egy furi dolog4Kibujt a harmadik foga de nem felül hanem alul az egyik szemfoga.Nem felül kellett volna neki kibujni?

2010. febr. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!