Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt csináltam, h nem HA-s...

Bajt csináltam, h nem HA-s tejpépet adtam neki?

Figyelt kérdés

6 hónapos és a Hipp Vaniliás Natur grizt adtam.Már a 2. doboznál tartunk.

Nagyon aggodok,mert itt olvasom h mindenki HA-st ad.


2010. febr. 2. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
NEm gond, de akkor már ezek után nem is kell HA-st adnod, nekünk legalábbis ezt mondta a gyerekorvos.
2010. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a családban nincs allergiás, akkor egyáltalán nem gond. Én is HIPPel kezdtem anno, semmi gond nem volt soha. Most 2,5 éves :)
2010. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 éve nem is ismertük a HA tejpépet, gy nem is kapott a fiam. Most a kicsinek sem veszek azt. Nem teszel semmi rosszat!
2010. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ez a HA-s mánia. Ez csak a gyártónak jó, mert majdnem 2x annyi mint a sima. Nyugi. Semmi bajt nem csináltál. Ha már megevett ennyit belőle és kutya baja, akkor felesleges HA-s. Egyébként ha tejallergiás lenne már tudnál róla. Az anyatejtől is előjöhet vagy a tápszertől.
2010. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bajt nem csináltál, de ha a gyerekorvos azt javasolja (szeribntem helyesen), hogy még egyen HA-st, akkor ne adj neki sima pépet. Vegyél DM-es kölespépet vagy 1-2 hónap múlva már mehetnek a gabonapépek, amikbe lehet tenni a HA-s tápszert. Vaniliásat meg pláne nem adnék 1 év alatt.
2010. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lányok! Kóstóltátok már a HA-s termékeket? Az én babám nagyon korán leszokott róla, mert olyan keserű...
2010. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hanem lett piros folt sehol rajta és nem dagadt meg sehol akkor nem baj, de vigyázni kell mert később allergiás lehet olyasmire is amire nem is gondolnád!
2010. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem a védőnő mondta, hogy felírat ha pépet (m, aztán annál maradtam, mert azt megveszem eü kártyára. Bár nem adok minden nap neki, 11 hónapos, mellett még szopik.
2010. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2006 -ban én már HA pépet adtam a babámnak. Egyébként pedig összehasonlítottam az összetételét a HA pépnek (Milupa) a kapott termékminták összetételével, hát ég és föld. Így én nem sajnáltam rá a pénzt.
2010. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!