Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyreáll a tejtermelés?

Helyreáll a tejtermelés?

Figyelt kérdés

Az történt velem, hogy a 3 hónapos kisfiamnak nem tudtam elég tejet adni. Mindent kipróbáltam, semmi nem használt. Ezután kipróbáltam a Laktoherb teát, de egy nap csak 1 filterből csináltam kb. 6-7 dl teát. 3 napja iszom, azóta a gyerek 200 gramm fölött eszik egy alkalommal, és átalussza az éjszakát. Reggel 6-kor már én keltem a gyereket két napja, mert a cicim majdnem szétdurran, vörös, és görcsök voltak benne.

Én sosem fejtem eddig, mellszívóm sincsen. Az a kérdésem, hogy vegyek-e egy mellszívót, és hajnalban rendezzem-e el én a cicimet, vagy majd megszokja az új helyzetet, hogy éjszaka már nem eszik a babám? A teát nem akarom abbahagyni, mert annyira örülök, hogy végre jóllakik.


2010. febr. 2. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Beáll majd magától is,ha nem fejsz.Annyit fejj csak ki ilyenkor-azt kézzel is tudod-,h ne feszüljön annyira.
2010. febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Épp azt akartam kérdezni, hogy ha már a gyerek több hónapos, akkor lehet-e valahogy fokozni a tejtermelést. 4 hónapos, napi kétszer szopizik csak, de ebben a hidegben örülnék, ha kicsit több tejcsim lenne, és nem apadna el. Jó lenne még egy-két hónapig ezt húzni. Ezek szerint ha iszok Laktoherbet, még használhat?

Banyuci

2010. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon egyedi hogy kinek mi válik be...nekem a laktoherb sem és a homeos bogyók sem segitettek.....:((((
2010. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Banyuci! Nekem a tea vált be, semmi más. Ki kellene próbálnod több dolgot is, mert egyénfüggő a dolog.
2010. febr. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!