Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám homlokán egy kissebb...

Babám homlokán egy kissebb foltban ki van száradva a bőr. Nem feltűnő de azért lehet látni. Néha be is pirosodik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Miket kap enni? Esetleg kezdődő ekcéma is lehet...
2010. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is ekcémára gondoltam rögtön! Mutasd meg dokinak szerintem!
2010. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
5hós anyatejet és egyszer főzit.megmutatom mindenképp
2010. febr. 2. 08:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Te iszol tejet? Milyen fürdetőt használsz? mivel mosol, öblítesz?
2010. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a tejet.:-)Persil sensitiv+lenor sensitiv és gabi édes álom fürdetőt használok.2 és fél hós koráig gyógyszertári fürdetőt használtam.Az ekcéma egyébként folyton piros nem?az övé egybeolvad a bőrszínével.Csak néha piros,és a tapintása más mint a körülötte levő bőré.
2010. febr. 2. 09:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, lecseréltük a fürdetőt és rögtön elmúlt, mi sárga Johnsont használtunk, és Gabi szappanmentes gélre váltottunk.
2010. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Én fiamnak is detto.Olyan pörsenés féle.Néha pirosabb aztán meg nem látszik..Kiváncsi vagyok mit mond a Te dokid Én csütörtökön megyek.Majd irj vissza légyszíves
2010. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

azt mondták,hogy bőrgomba.Írtak fel gomba elleni kenőcsöt.De utolsó azért kérdezz rá te is.

Csak azt nem értem mitől,én nem voltam és nem is vagyok az.Állítólag testkontaktussal terjed.

2010. febr. 2. 12:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Bőrgomba????Hát ez jó.Mostmár nagyon kiváncsi vagyok mit mond a mi gyerekorvosunk.
2010. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó!Neked mit mondtak?
2010. febr. 6. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!