Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog tobbet nevetni?

Mikor fog tobbet nevetni?

Figyelt kérdés
19 hetes babam sokszor mosolyog es mar "rohogott" is sokat,foleg uj arcoknak,gyerekeknek.Nekem mikor fog igy,es sokat nevetni?uncsi vagyok neki?pedig sokat enekelek,verselek,meselek,jatszok,bohockodok neki.
2010. febr. 1. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mosolyogj és nevetgélj nagyon sokat, közel hajolva a kis pofijához, hisz először tőled lesi el! Nagyon sokat bohóckodj neki, játsz az arcoddal miközben hülye hangokat csinálsz, és napról napra ügyesebb lesz!
2010. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerek függő.

Az első nálunk visszafogott mentalitású. ez annyira fel se tünt amig a második meg nem született, mert ő egészen kis kora óta (kb. 3 hó), folyamatosan mosolyog és röhög a legkisebb hülyeségen.

Fogalmam sics miért ez a különbség, mert a környezet ugyan az.

2010. febr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más. Ő ilyen.
2010. febr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal.

Nekem a fiam 8 hetesen mosolygott először és úgy igazán nevetni csak 4 hósan hallottam, de sose vitte túlzásba..

A csajosom 4 hetes kora óta vigyorog mindenkire aki csak fölébe kerül:)) És göcögve röhög 2 és fél hós kora óta :)

Nem hittem el, hogy ilyen van.

Szóval lehet hogy neked is másik babád teljesen másmilyen alkat lesz.

2010. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!