Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem egyszerű hóban tolni a...

Nem egyszerű hóban tolni a babakocsit. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

A nagy hóesés miatt szombat-vasárnap nem voltunk levegőzni, ma már muszály volt. Lakótelepen lakunk, a házak alatt el van takarítva a hó, de a "bekötő" utakon csak le van járva.

Próbáltam, de mint a kocsik a parkolóban, csak csúszik a kerék, és felérne egy tornával, ha ott akarnám tolni a kocsit.

Így csak a ház körül köröztünk, egyik átjárón át, a ház másik végi átjáróján vissza. Mert persze a házak végén sincs a hó eltakarítva, az már nem tartozik hozzá??

Ok, elvoltunk így fél órát, de ha dokihoz kellett volna menni, vagy máshova, amit nem lehet elhalasztani? Az úttestig sem jutottunk volna el...


2010. febr. 1. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma a kezemben viszem,mert

2010. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

folyt.:)


ma reggel a kezemben viszem,mert el kell vinnünk a nagytesót az oviba,idáig szerencsénk volt,mert apa itthon volt,és itthon maradt öcsike.

Ma cipekedek:(,még vásárolnom is kell....

2010. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor nem is panaszkodom, úgy látom tényleg vagytok, akiknél "rosszabb" a helyzet... (kismama, másik gyerkőc stb.) Csak tegnap úr rácsodálkoztam.... Párom még az autóval sem boldogul, itt a parkolókat sem takarítják... ha nincs valakinek nagy hólapátja... és panelben miért lenne, az autóval sem lehet közlekedni nagyon.

Már várom a jövő telet, hogy akkor már talán szánkóval mehetnénk, meg hóembert építhetnénk, meg stb... de most még... Mindenesetre ma is megyünk körözni... ki tudja meddig süt még így a nap.

Köszi nektek a válaszokat!

2010. febr. 2. 11:12
 14/16 A kérdező kommentje:

"... úr rácsodálkoztam.." = úgy rácsodálkoztam


Na, voltunk ma is, elmentünk ebédéért... háát... ahol le volt taposva a hó, ott szegény bébiből kiráztam a büfit. Másik irányból jöttünk visszafele, és a házat nem lehetett megközelíteni, mert mindenhol volt bokáig érő hó. Úttesten szerencsétlenkedtem, kerültünk egy nagyot, hogy hátha arra jobb lesz... annyi férfi ember eljött mellettünk, egyik sem kérdezte volna meg, hogy segítsen e átemelni a babkocsit a bokáig érő hón/havon :o) (mert utána már a járdán talán lehetett tolni).... Elkeserítő...

2010. febr. 2. 18:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Na a mi utcánkban is térdig ér a hó,és ugye vásárolni azért menni kell. Én simán kimentem az útra, van fék minden kocsin és indexelve ki tud kerülni.Bár néha elgondolkodok hogy kinél is lehetne feljelenteni az olyanokat,akik nem takarítják el a havat.
2010. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért csak óvatosan azzal az úttesttel! Igaz, hogy van fék, meg index, de ha véletlen egy kicsit megcsúszik valamiért az az autó, akkor nem ér semmi a fék!!! Hiába megy lassan, hiába vezet az útviszonyoknak megfelelően. Az autó meg arra megy amerre ő akar, nem pedig arra, amerre a sofőr szeretné. Vigyázzatok nagyon az úttesten!
2010. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!