Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális vagyok? :-) )

Normális vagyok? :-) )

Figyelt kérdés
Kislányom már rég átalussza az éjszakákat, viszont nekem mostanában nagyon elkezdett hiányozni, az az időszak, amikor még felkelt szopizni éjjel is. Olyan jó volt ölelni, szeretgetni. Néha-néha be is megyek hozzá éjszaka, ha megébredek, persze Ő édesen alszik, és olyan jó lenne megölelgetni, babusgatni, persze, vigyázok, hogy nehogy felébresszem. Kezdek meghülyülni, vagy mi?
2010. febr. 1. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10 hós múlt, már csak 2-3x kel este szopizni, de amikor elalszik este és beteszem az ágyikójába nem tudok én se elaludni. egy ideig velünk aludt, de mostmár az ágyában tölti az este egy részét.

hiányzik, hogy este mikor kinyitom a szemem látom az ablakon beszűrődő fényben a kis pofiját, meg ahogy ott szuszog mellettem, meg amikor fordul és belémrúg, ez is hiányzik... basszus elérzékenyültem...

2010. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jaj, olyan jó ezeket olvasni. Aranyosak vagytok csajok. :-)
2010. febr. 2. 21:16
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!