Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális vagyok? :-) )

Normális vagyok? :-) )

Figyelt kérdés
Kislányom már rég átalussza az éjszakákat, viszont nekem mostanában nagyon elkezdett hiányozni, az az időszak, amikor még felkelt szopizni éjjel is. Olyan jó volt ölelni, szeretgetni. Néha-néha be is megyek hozzá éjszaka, ha megébredek, persze Ő édesen alszik, és olyan jó lenne megölelgetni, babusgatni, persze, vigyázok, hogy nehogy felébresszem. Kezdek meghülyülni, vagy mi?
2010. febr. 1. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerűen csak hiányzik a babád.

Nekem a mult héten volt ilyen érzésem. Este elmentem tescoba, így apa fürdette és fektette le. Mikor én is lefeküdtem, úgy rámjött, hogy megölelném, megpuszilgatnám.

2010. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen pillanataim. Lányom most 1 éves, a saját ágyában alszik éjszaka, úgy lett szoktatva, ami nagyon jó, de néha rámjön, hogy jó lenne együtt aludni vele. Párszor már próbáltam vele aludni, de egyszerűen lehetetlen, nem tud mellettem aludni, a lábát folyton a számba dugta, múltkor meg az orromba dugdosta folyton az ujját:)
2010. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hű milyen sokszor eszembe jut és érdekes úgy emlékszem vissza, milyen szép idők voltak.
2010. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ettől tartottam, hogy már meghülyültem. Ezek szerint jól érzem, na mindegy, mindenesetre hiányzik, ha hülye vagyok, ha nem....
2010. febr. 1. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Gyerek 14 hónapos, ő már átalussza az éjszakákat, én még nem. :) Mindig felkelek, megnézem, betakargatom, és olyan fura, hogy már nem kellek neki éjjel :)
2010. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 13hónapos. Most szoktatjuk a kiságyba. Császárral született, mert rátekeredett a köldökzsinór. Folyton mellette voltam, rettegtem, nehogy leálljon a légzése, stb.

Most ha elalszik beteszem a kiságyba. Majd egy óra mire el tudok aludni, annyira hiányzik. Folyton fülelek, hallom-e a szuszogását. Hajnali 2-ig bírja, majd felsír. Ilyenkor titkon örülök, hogy csak úgy nyugszik meg, ha átölelem vagy magam mellé fektetem.

Hidd el, én is úgy érzem magam, mint Te. :)

2010. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még hülyébbnek érzem magam. Kisfiamat ringatva altattuk, nagyon hasfájós volt. Aztán eljött az az idő, hogy egyedül elalvásra szoktattam, mert ringatás után csak 20 percet aludt, sírt, nyöszörgött. Szóval megtanult egyedül elaludni.

Teltek a napok és kezdett hiányozni az édes szuszogása, meg hogy elernyed a karomban, úgyhogy megint ringatok. Pedig tudom ezzel ártok neki. Te viszont nem ártasz, mert nem kelted fel. :)

2010. febr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel legtöbben így vagyunk :) A kisfiam 5 hónapos koráig aludt velünk egy szobában, az első 2-2,5 hónapban pedig velünk a nagy ágyban. Még most is hiányzik, este sokszor beszéljük a férjemmel, hogy de jó lenne meggyömöszölni egy kicsit, megsimizni :)
2010. febr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem mondta a napokban hajnal körül, hogy most megy és felébreszti a gyereket, mert hiányzik neki :D :D
2010. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 16 hónapos, 3 hete alussza át az éjszakát mindig felkelt cicizni vagy 100*,akkor már tök ideg voltam!Most meg én nem alszom forgolódok,felkelek a férjem ma már mondta,hogy a lány már át alussza az éjszakát most már nekem is kéne!
2010. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!