Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segíthetném még a...

Hogyan segíthetném még a légzését?

Figyelt kérdés

Kislányom 11 hónapos, egy hete folyik az orra, de eddig más tünete nem volt. A doktornő javaslatára Cebion cseppet adtam neki, Nasivin orrsprayt, és gyakran szívtam le az orrát. Mára azonban rosszabbra fordult a helyzet, szinte semmi nem jön az orrából hiába szívom, viszont tele van, alig kap levegőt. A fül orr gégész torokgyulladást és középfül hurutot állapított meg, amelyre nem írt gyógyszert, hanem szintén tüneti kezelést javasolt, tehát orrszívás.

Ma vettem kámforos balzsamot amit a hátára kell kenni, Sterimar sprayt, a Nasivin kiegészítő kezelésére. Még mit tehetnék? Nagyon féltem és nagyon sajnálom. Hogyan tudnám még hatásosabban leszívni a váladékot?


2010. febr. 1. 21:19
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi is orrszívózunk még, már több mint 3 hete tart. SZinte alig tudok valamit kiszívni, vasárnap voltunk ügyeleten, féltem, hogy nehogy arcüreggyulladása legyen, de szerencsére nem. A Nasivint használnuk kell, de csak este fújom be vele, nappal a Sterimart használjuk. Már azért annyira nem szortyog mint korábban, de reggel szegényem alig kap levegőt. Hát nagyon makacs ez a nátha, jobbulást Nektek is! Remélem hamarosan túl leszünk mindannyian rajta!

2010. febr. 11. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!