Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik 4hónapos babátok?

Mennyit eszik 4hónapos babátok?

Figyelt kérdés
főleg azokra a válaszokra lennék kíváncsi, akik anyatejesek, és akik tudják követni, hogy 1-1 evésnél mennyit eszik!
2010. febr. 1. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Iszonyú sokat :) Bocs, de pontosan nem tudom, nem mérjük, csak hetente egyszer a babát. Az utóbbi egy hétben mintha kétszer annyit enne. Mostanában főleg hosszában nőtt, most kezdett megint súlyban gyarapodni. Szerintem újabb növekedési ugrás jön.
2010. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre pont ma lettem én is kíváncsi, és megmértem, pedig már nem szoktam.120ml-t evett.Szerintem változó lehet az étvágyuk, de kb.ekörül.Te mérted?
2010. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem mondani, hogy 2 óránként kéri az enyém a cicit.4hós, és 7,5kg.
2010. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kislányom négyszer,ötször eszik egy nap,általába 160,180at.Vacsira lecsúszik a 220:)
2010. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

nem mérem minden evés után, de mostanság vacsira már fagyasztott tejet veszek ki neki, mert nem mindig elég neki, ami van...

múltkor 160at evett, de még kért cicit, tegnap 170 elég volt neki!

ő is csak anyatejes, és szerintem ő is van már vagy 7.5kg (ha nem több:-))

2010. febr. 2. 19:06
 6/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy még 3óránként eszik, de próbálnám rávezetni a 3.5-4óránkénti evésre, eddig nem nagy sikerrel, mert ha a 3órát 5perccel túllépjük már magán kívül van!! persze ha alszik, az kivétel!
2010. febr. 2. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én mérem minden etetésnél. Az egyik 50-60 g, a következő 150 , utána 120, aztán 170, majd 80. Annyit sikerült megtudnom, hogy össze vissza eszik a drágám! Én akko vagyok nyugodt, ha mindig lemérem!
2010. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!