Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bio kölespehely hány hónapos...

Bio kölespehely hány hónapos kortól adható a babáknak?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam, adhatok már neki? Tejpéphez, gyümölcshöz, joghurthoz lehet keverni?
2010. febr. 1. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk dm-es kölespehely van itthon, arra az van írva, hogy 4 hónapos kortól adható, gluténmentes. A kisfiam 5 hónapos kora óta kapja elsősorban gyümölcshöz szoktam keverni, így kiadósabb. Nagyon szereti, és úgy vettem észre, hgy jobb lett tőle az emésztése is.
2010. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz már nyugodtan és lehet keverni. Bár én tejpéphez nem nagyon tudom elképzelni, felesben gondoltad? De gyümölcskásaként is adható, rá van írva az adagolás.
2010. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!

Nekem Alnatura bio kölespehely van itthon ( DM-ben vettem ), az a baj hogy erre semmiféle adagolás nincsen ráírva. Meg szoktátok előtte főzni, vagy csak vízbe áztatni vagy azt sem, csak simán belekeveritek a gyümölcsbe? A tejpéphez nem felesben gondoltam, hanem csak egy keveset hozzákeverni ( de lehet hogy nem jó ötlet?? )...nem tudom.

2010. febr. 3. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
tudom,régi kérdésed ez,de azóta hátha bölcsebb lettél!:)Hogy adtad a babódnak a pelyhet?Ma vettem ugyanilyet,de nem tudom,hogy használjam fel!?
2010. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Én végül joghurthoz kevertem neki, de sajna nem ette meg, azóta sem szereti, pedig már többször is próbáltam neki.

Helyette vettem a DM-ben dobozos kölspépet(Dm saját márkás termék) amit vízzel kikevertem, tettem bele gyümölcsöt és sokáig,hónapokon keresztül ezt adtam neki tízóraira, annyira szerette. Most már lassan 17 hónapos lesz,így már nagyrészt azt eszi amit mi, igaz vacsira még mindig tejpépet kap :)

2010. okt. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!