Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tart a készülődés...

Mennyi ideig tart a készülődés a sétához ilyen hidegben? (Baba felöltözése, babakocsi összerakása)

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én legalább negyed órával előbb nekiállok, de mindig elkésünk...

Mire ruhát válogatok, felöltöztetem, betuszakolom a babakocsiba, én is felöltözök, bezárok, kimegyek a kapunk...hát erre nem elég 12-20 perc.

19 hós lányos és 36 hetes pocakos

2010. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
olyan 10 perc (11 hós, családi ház)
2010. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8 hónapos a fiam, nem szeret öltözködni...sőt, ki nem állhat. 3. emeleten lakunk, lift nincs. Gyereket kb. 10 perc, közben magamra is felveszem a rétegeket, cipő miegymás, gyerek ölbe táskák a hátamon, irány le... tárolót kinyitni, kirángatni a babakocsit, gyerekkel a kezemben...hát nem is tudom vagy 20 perc mire elindulunk, szörnyű, én háromszor leizzadok, kiver a víz leszakad a karom, gyerek nyűgös mert melege van , kényelmetlen...
2010. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
fél óra
2010. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk tíz perc.Én felöltözök, aztán felöltöztetem a gyereket.A harmadik rétegnél elkezdi az üvöltést.Panelban lakunk, hetedik emelet, lift van, bár épphogy befér a babakocsi.A folyosón van a kocsi.Ha kész a gyerek, kiviszem a folyosóra, be a kocsiba, és gyorsan vissza, cipő, kabát, aztán bezároma három zárat.Kinyitom a kettőt a folyosón, kitolom a kocsit, mire jön a lift, addig betakarom.Az üvöltés addig megy, míg ki nem érünk a levegőre.Akkor gyorsan sapkát veszek, sálat, kesztyűt, és indulunk.Rólam ömlik a víz, pedig a kabát alatt csak egy rövid ujjú póló van.

/Z/

2010. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én rutinosan előkészítek mindent már reggel,hogy aztán csak fel keljen venni a ruhákat és már indulhatunk is,ez úgy 10-15 perc.Szerencsémre kisfiam szépen tűri,és segít nekem az öltöztetésénél,utána az előkészített babakocsit csak kitoljuk a hátsó ajtón, és már mehetünk is.
2010. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2 gyerekkel készülődök reggelente. A nagy megy a bölcsibe, de a kicsit is vinnem kell, egyedül nem maradhat itthon. Előkészítek mindent, a rutin miatt már csak 15 perc mindhármunk elkészülése.
2010. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kb 5-10 perc.
2010. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fél óra! 20 hónapos, utál öltözni, én meg veszélyeztetett terhes vagyok a második babával, így nem szabad megemelnem. :(
2010. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10-20 perc. Panel 5. emelet, lift nincs. 1 éves
2010. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!