Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora bajt csináltam szerint...

Mekkora bajt csináltam szerintetek?

Figyelt kérdés

Lányom 10 hónapos,még szopizik.

4 foga van,és ma este nagyon megharapott 2x egymás után.Az elsőnél még türtőztettem magam,másodiknál feljajdultam-férjem szerint ordítottam,szerinte ez túlzás!

Babám iszonyatosan elkezdett sírni,alig tudtam megvígasztalni és utána már nem is kérte a cicit!Most akkor már nem is fog szopizni?Úgy félek,hogy rosszat tettem!

Más is járt már így?

Amúgy is rossz napja volt ma,sokat sírdogált,úgy vettem észre,hogy most a szemfogai jönnek!

Köszi a válaszokat!


2010. febr. 1. 20:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
szia! Ez velünk is így esett meg szóról szóra,csak apa nem hallotta.Ne aggódj,csak egy kicsit megijedt a babád,de már biztos tudni fogja hogy nem szabad harapni,mert az anyának fáj.Egy szopizáshoz szokott babát nem olyan egyszerű elválasztani a cicitől... A párodnak meg tényleg harapd meg a cicijét,mert tényleg fogalma nincs róla hogy tud fájni,pláne a friss,éles kis tejfogak harapása.
2010. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is felkiáltottam, amikor megharapott. 1éves lesz 2 hét múlva, és még szopizik éjjel is:)
2010. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Bimbóvédőt nem próbálod ki? Főleg ha még a tejed is sok, akkor meg nyugodtan. (akinek kevés van, annak nem ajánlott, mert kicsit meg kell dolgozni a babának a tejért). Legfeljebb nem fogadja el, de egy próbát megér. (persze azon át is érezni lehet a harapást, de picit tompítja). Nem tapasztalatból írom (sajna nekem csak 3 hónapig sikerült a szoptatás), hanem a barátnőimtől hallottam.
2010. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Sajna nem vált be a bimbóvédő!Ha nem hagy fel a harapdálással,lehet lefejem és kapja pohárból!

Az a gond,hogy már a legelejétől fáj a szoptatás,de eddig elviseltem valahogy!Nem a technikám rossz-nézte védőnő,csecsemős nővér,szoptatási tanácsadó-hanem ez nálam alkati kérdés!A férjem még szex közben sem érhet hozzá,mert iszonyú érzékeny!

De ez a harapás már sok volt,most vérhólyag lett rajta!

Szegény kislányom,úgy sajnáltam,együtt sírtam vele,de nem tehetek róla,az én fájdalomküszöböm is véges!

Sokszor gondolkodtam a szoptatás abbahagyásán,de a lányom egészsége mindennél fontosabb,na meg,ogy tejem is van bőven!

Szóval összeszorítom a fogam,vagy fejek!

2010. febr. 1. 22:27
 15/18 anonim ***** válasza:

A lányom 2 hónapos volt, amikor kibőjt az első alsó foga. Most 23 hónapos 17 foga van és még mindig szopizik. Ő is harap, de úgy, hogy majd be sz...., de neki nem fáj csak rötyök a foga közt a cicimmel:)))


A cicim le szoktam jegelni a harapás után.

Arra nem tudok válaszolni, hogy kiabáltam-e vele a fájdalmas harapásától, de már biztos sikitottam...

2010. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
fiam 12 hós és kb.2 hete úgy jelzi a szopi végét,hogy mosolyogva ráharap a cicimre.én először olyat kiabáltam,hogy szegény nagyon megijedt,nem rá csak baromira fájt,én párom sem értette miért kiabálok ekkorát.már csak este ,reggel kap cicit a kis pitbullom.nem könnyű elválasztani teljesen de lassan muszáj lessz mert már olyan a cicim mint a zuhanyrózsa.
2010. febr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

egyszer engem is megharapott, de nem enyhén, vérzett is és napokig nagyon érzékeny volt utána.

én is felsikoltottam, ő is megijedt de a következő etetésnél evett rendesen. nem hiszem , hogy emlékezne rá...

2010. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ja és szopiztasd csak, én is azt teszem pedig 11 hós lesz.

az neki a legjobb,

persze ő is eszik már mindenfélét

2010. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!