Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora bajt csináltam szerint...

Mekkora bajt csináltam szerintetek?

Figyelt kérdés

Lányom 10 hónapos,még szopizik.

4 foga van,és ma este nagyon megharapott 2x egymás után.Az elsőnél még türtőztettem magam,másodiknál feljajdultam-férjem szerint ordítottam,szerinte ez túlzás!

Babám iszonyatosan elkezdett sírni,alig tudtam megvígasztalni és utána már nem is kérte a cicit!Most akkor már nem is fog szopizni?Úgy félek,hogy rosszat tettem!

Más is járt már így?

Amúgy is rossz napja volt ma,sokat sírdogált,úgy vettem észre,hogy most a szemfogai jönnek!

Köszi a válaszokat!


2010. febr. 1. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj. Neki is meg kell tanulni, hogy nem szabad.
2010. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
a férjed nem érezte, így persze hogy azt mondja hogy túlzás. szerintem próbáld mostmár rászoktatni "rendes" kajára
2010. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
82%
csak megilyedt, és biztos azért nem kérte mert nem éhes... nem hinném hogy emiatt abba hagyná a szopizást!
2010. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Adj neki rebdes kaját,már 10 hónaposan nincs szüksége a szopásra.Semmi baj nem lesz,ha abbahagyja.Lehet,hogy azért harapott meg,mert már nem elég a tejed,vagy nem ízlik neki.
2010. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
10 hónaposan nyugodtan szopjon még, az a legjobb immunvédelem neki, nem KÖTELEZŐ átszoktatnod más ételre, amíg ő nem igényli, mégha itt a legtöbben azt szorgalmazzák, hogy elég 3-4 hónapos korig szoptatni.
2010. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi

Már mindent eszik,jó az étvágya,de szopizik még 3-4x,sőt éjjel is 1-2x!

Fél 7-kor vacsira tejpépet kap,7-kor fürdünk,utána szopi!

Sok még a tejem is!

2010. febr. 1. 20:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
jaj én hányszor kiabáltam fel, a babó meg csak csodálkozott hogy most mivan, na azóta nem harapdál, ne aggódj holnap minden ugyanúgy lesz, csak talán nem fog harapni :-)
2010. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
férjedhez jótanács: harapj rá te is a mellbimbójára,majd megtudja milyen finom neked.
2010. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi,én is mondtam a férjemnek,hogy dugja csak a számba a mellbimbóját,megmutatom mit nevezett túlzásnak!
2010. febr. 1. 20:37
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak még csak az alsó kettő van kint, de annyira durván harapott vele, hogy én szó szerint ráordítottam szegényre annyira fájt:( Ő is nagyon sírt, nagy nehezen megnyugodott, és azóta is szopizik csak már szerencsére nem harap meg:) Szóval csak nyugi, és addig szoptasd, amíg neked is jól esik, mindegy ki mit mond.
2010. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!