Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg az ebédet?

Hogy oldjam meg az ebédet?

Figyelt kérdés
1 éves gyermekemet holnap orvoshoz kell vinnem Pestre délután 1 órára. Ehhez el kell indulnunk 11 órakor itthonról. Autóval mennénk Kispestig, onnan pedig tömegközlekedéssel. Elég, ha a kórházban adok neki szendvicset, meg teszek be rágcsát és vacsira megkapja az ebédet? Már mindent eszik.
2010. febr. 1. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

a kórházban is megetetheted bébiétellel.

mondjuk én csináltam már olyat is, hogy útközben megálltam, és megetettem a kocsiban bébiétellel.

2010. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem lesz baja, ha este kapja a főtt kaját, az a lényeg hogy ne legyen éhes.

Elég macerás útközben melegíteni a kaját.

2010. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem este add neki a melegételt.

Én is szoktam ilyet csinálni, ha nappal van program és nincs lehetőség melegíteni, akkor uzsira kapja az ebédet.

Nem lesz semmi baja, ne izgulj. Adj neki joghurtot, vagy valamilyen gyümis bébiételt esetleg, azokat nem kell melegíteni.

2010. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz úgy ahogy írtad.Szendvics,esetleg rakjál be egy almát megpucolva(én alufóliába szoktam csomagolni és akkor nem barnul meg)vagy egy banánt esetleg egy kiflit.Jó utat:)
2010. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi sokszor indultunk el úgy, hogy befőttes üveg fedőre felkockáztam pulykapárizsit, bele alufóliába, egy szelet kenyér és irány.

Alig értünk ki a faluból és már kérte az ebédet a táskámból. SZépen elfalatozgatta a "katonákat". Este pedig, ha még éppen nem volt hullafáradt akkor megetettem főtt kajával.

Semmi baja nem lesz, ha véletlenül nem kap 1 nap főtt kaját.

Rágcsálni pedig az alma vagy banán jó.

Mi 23 hónaposok vagyunk már

2010. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Maradok a szendvicsnél, gyüminek teszek be mandarint cikkekre szedve. Sajnos az alma és a banán megfogja a hasát, így azt nem tudok neki adni.
2010. febr. 2. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!