Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha úgy veszem észre, hogy...

Ha úgy veszem észre, hogy talán használ a Viburcol, akkor meddig használjam?

Figyelt kérdés
Kipróbáltuk, úgy tűnik, hogy már könnyebbek az éjszakák. De nem tudom, hogy enélkül is javult volna-e a helyzet. Kérdeztem az orvost, meddig adjam, ő azt mondta, hogy ezt nem lehet túladagolni, nyugodtan adhatom. Köszi. Akkor most addig adjam, míg az összes foga meg nem lesz?:-) Szóval ez a hivatalos verzió, de amelyikőtök használja, hogyan csináljátok?
2010. febr. 1. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nyugodtan alszik (nem kell éjjel is beadni neki, elég este), akkor ne adj neki, és ha gáz lesz az éjszaka, akkor ismét add neki. Nem kell folyamatosan kapnia, de ha mindig adsz neki, az sem baj, nem szokik hozzá. (csak marha drága ez a kúp)
2010. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azt már nem is akartam írni, hogy milyen drága! Éjjel amúgy sem szoktam neki adni, este kap, és kész. Csak nehéz eldönteni, hogy most azér nyugodtabb kissé, mert hat a szer, vagy mert túlvagyunk a nehezén.
2010. febr. 1. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!