Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogja viselni 1 eves...

Hogy fogja viselni 1 eves kisfiam a koltozest?

Figyelt kérdés
Most vettunk egy uj lakast a ferjemmel es 3 het mulva koltozunk. Most kezdtem el azon gondolkozni,hogy mi lesz aznap amikor mar ott fogunk aludni vegleg? Igyekszem a szobajat ua berendezni mint most, de azert nyilvan mas lesz. Raadasul 3x akkor az uj lakast mint a mostani. Szerintetek nem lesz gond?
2010. febr. 1. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Imádni fogja. nagy terület, pillanat alatt belakja..
2010. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi, de jo, hogy ezt irod..:) en is remelem,hogy igy lesz.
2010. febr. 1. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi epitkezunk es kb. 2 honap mulva koltozunk, a kislanyunk akkor 8 hos lesz. En is kivancsi vagyok, hogy hogy fogja birni.De ha eddig nem volt baj ha idegen helyen volt, es gondolom nem ultetek mindig otthon, akkor hamar megszokja az uj helyet.

En is remelem hogy nalunk is igy lesz.

2010. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 15 hónapos volt a költözéskor. A szitu nagyjából ugyanaz. Kis lakásból kétszer akkorába, külön szoba, de ugyanolyan színűre kifestve, ugyanazokkal a bútorokkal. Nekünk a költözést követően három hónap pokol következett. Nemhogy nem élvezte, de egész nap hisztizett, éjszaka félóránként-óránként ébredt (egyébként addig átaludta az éjszakákat!). Rossz lett az étvágya, és a beszédfejlődése is teljesen leállt, sőt, inkább visszafejlődött! Bő három hónap elteltével végre alszik éjszaka, nincs hiszti napközben, és már én is úgy látom, élvezi a nagy tereket. Remélem, Ti megspóroljátok a három hónapos borzalmat! Sok sikert!
2010. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!