Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gabi vagy Jhonsons? Melyik...

Gabi vagy Jhonsons? Melyik használjam inkább? esetleg melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül kérdezem:S A gyógyszertári sz@rtól olyan kiütéses lett, hogy azt hittük soha nem múlik el..
2010. febr. 1. 15:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bababőr válogatja, kinek mi jön be, én jhonsonst még nem használtam, vagy gyógyszertári fürdetőt, vagy gabit (de hamar leváltottam niveára, mert az én lányom bőrét száritotta).
2010. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
unokahúgom kislányának 1 év után jött elő, hogy allergiás a Johnson's-ra..sokáig nem tudták, mitől olyan csúnya a bőre, voltak mindenféle kivizsgáláson, míg egyszer elfogyott a fürdető és pár napig nem vett..már az alatt is sokat javult a bőre...Szóval azért csak óvatosan, még ha most nincs is gond!
2010. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Gabi babaolajjal kenjük be fürdés előtt, aztán johnson's top-to-toe fürdetővel fürdetjük.Hajat kétnaponta mosunk babe koszmó ellenivel.Az arcát séta után níveával szoktam bekenni ha eszembe jut, mert nem száraz a bőre.Gyönyörű bőre van, soha egy pötty nem volt rajta, nem száraz, pedig a kezdetektől azt használjuk.A kórházban is ezzel fürdették.

/Z/

2010. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
GABI!!! Gabival fürdetem, és babaolajozom a kisbabámat. Gyönyörű bőre van tőle, pedig nem viszem túlzásba az olajos kenegetést, néha csak párat cseppentek a fürdivizébe. A doki nénink szerint a Jhonson tele van káros anyaggal, amég a Gabinak a magyar tök szigorú előírásoknak kell megfelelnie. Egyértelmű, hogy Gabi!
2010. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Johnsonstól a top to toe wash elnevezésűt használjuk. Ez nagyon bevált. VAn a kék tubusos Johnsons, attól kiütéses lett. A GAbinak nem tetszik az illata, így ezt mi egyszer vettünk, alig vártuk, hogy elfogyjon. Nemrég kipróbáltuk a Neogranormon babahabfürdőt, ez is nagyon jó!
2010. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13 honapja csak Jhonsons termékeket hasznalok,nagyon jo az illata,nem allergias a lanyom rà.Szeretem.
2010. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!