Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gabi vagy Jhonsons? Melyik...

Gabi vagy Jhonsons? Melyik használjam inkább? esetleg melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül kérdezem:S A gyógyszertári sz@rtól olyan kiütéses lett, hogy azt hittük soha nem múlik el..
2010. febr. 1. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyógyszertáritól kiütéses lett, milyen lesz ezektől az illatosított kemikáliáktól? A Johnson's nagyon sok babánál okoz gondot....ezért is nem szokták az orvosok, védőnők ajánlani..lehet, hogy nem azonnal okoz bajt, csak szépen, idővel. Én bizony fél évig a gyógyszertárit használtam és nagyon bevált, sajnos elfogyott és legközelebb másik gyógyszertárba mentem kiváltani, ott már nem kaptam ugyanolyan jót...áttértem a Gabira. Ez is jó, bár a kislányom bőre nem érzékeny...
2010. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
A johnsons iszonyatosan szárít !
2010. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt, mi jonhson's használtunk, attól semmi baja nem volt. Aztán 1,5 évesen megint elkezdett kiütéses lenni, azóta megint gyógyszertárit használunk, az most nagyon jó.

Viszont mindkettőnél kellett gyógyszertári testápolót használnunk.

2010. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A Johnson nagyon kiszaritja a boruket, legalabbis a nagy tobbseget. Mi Gabit hasznalunk, teljesen jo.
2010. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
A lila (bedtime) Johnson's-t imádom és szerintem a kislányom is. Mindig mosolyogva fürdünk! A bőre tökéletes és nagyon jó az illata (sokáig megmarad!) Sampont,tusfürdőt,szappant és olajat használok. Mind bevált. A testápolót kell még kipróbáljam hamarosan :)
2010. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gabi!!!!A johnson szárit,pedig a lányom bőre nem is kényes!
2010. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Se Jonhson se Gabi. Nálunk egyik rosszabb, mint a másik.
2010. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mi most Jhonsost használunk...semmi baja..a gyógyszertári után kezdtem használni..egyből rendbejött a kis bőre:)

csak azért félek mert mindenki azt mondja majd késöbb üt csak ki hogy mégsem volt az olyan jó:S:S

De ez most minden babára igaz?? Nem hiszem:( Vagy csak én vagyok túl naiv:S

2010. febr. 1. 16:12
 9/16 anonim ***** válasza:
16:02-es vagyok. Születése óta ezt használjuk,már majdnem 5 hónapos,még 1 pötty se jelent meg rajta...Az is igaz hogy nem érzékeny bőrű...
2010. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

16:02 Örülök!!

Nekünk sincs eddig vele problémánk:)

2010. febr. 1. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!