Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki 2008. 03.23-án szült, vagy megközelítőleg akkor?

Figyelt kérdés
Mekkora a babátok,és miket tud már?
2010. febr. 1. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2008.04.27-én szültem.Most volt 21 hós.Kb.90-92 cm magas,14kg körül lehet,Ádámnak hívják.Még nem beszél,de pár szót mond.És a Tied?
2010. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 2009.03.23-án. egy év difi. :)
2010. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 2008.04.01-én syültem a lányomat. Kb 10kg és 86cm. Önállóan eszik, iszik, sokat beszél (2-3 szavas mondatokat is) Mindenben segít,ügyesen eljátszik egyedül is. Egyedül elalszik. Nem tudom mire vagy még kíváncsi. A Te babád miket csinál?

2 hete született a kishúga, azt is jól viseli, nagyon szereti.

2010. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2008. 04. 15-én született a lányom. 3,5 hónapja van kistestvére, azóta mondogat szavakat, az első szava a baba volt :) Már elég sok szót mond, de a legtöbbnek vagy az elejét vagy a végét pl. kupak az vagy ku vagy pak.

Önállóan eszik, hol bal kézzel, hol jobbal, pár napja, már nem is nagyon hagyja, hogy segítsek.

A sokat énekelt dalokat időnként dúdolja magában.

A testi paraméterek: 10 kg, 86 cm.

És már háromszor kakilt a bilibe úgy, hogy ő szólt, hogy kakilni kell :) Teljesen magától kezdte el a bilizést, mi még várni akartunk volna vele nyárig, de amikor mi wc-zünk, akkor ő is bejön a fürdőszobába és veszi elő a bilijét, néha még újságot is kér.

És a te babád?

2010. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2008. 02. 22-én született a kislányunk. Most 12,5 kg, azt hiszem 86 cm (a magasságát már régen mértük).

Részben önállóan eszik, szeret kanalazni, de van hogy nekem kell etetni.

Beszélni már régóta beszél (már nyár óta). Most már több mint 5 szavas mondatokat rak össze, de magáról még mindig I. szám 3. személyben beszél.

2 hetes a kisöccse, akit néha megsímogat és beszél hozzá, de ugyanakkor nagyon féltékeny is rá. Ha a kicsi alszik akkor Ő biztos a zörgős játékaival akar játszani.

A kislányom még mindig pelust használ, bár a kakinál szól és nekem is ott kell lennem. Bilibe, wc-be próbáltuk, de csak sírás lett a vége. A nyáron szeretnénk leszoktatni a pelusról.

2010. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az én fiam 90 cm,13 kg,rendesen,mondatokban beszél.Az alvással vannak gondjaink,de talán egyszer az is megoldódik!:)
2010. febr. 1. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 2008.03.10-én 52 cm-rel, 3450 gr-mal született.

Most 96 cm és 15 kg.

Mindenkit ismer a a családban, szomszédban, név szerint elmotyogja, hogy ki-kicsoda.

A lakásban tudja minek hol a helye. Bevásárlás után Ő pakol ki.

Babáit elnevezte. Rajzol. Villával eszik, kanállal még a ruhájára borul. Csak szaladni tud, sétálni nem:))

Bilire csak augusztusban ült, azóta a babáit ülteti oda. Fürdéskor tudja, hogy mindenét ki kell mosni, azt a kendőével csinálja.

A joghurtot issza. Üvegből, pohárból, kancsóból... mindendből mindent kiiszik.

2010. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!