Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segíthetnék neki, hogy...

Hogyan segíthetnék neki, hogy kezdjen el kúszni?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam nem kúszik még, pedig úgy érzem, már ideje lenne. Hogyan segíthetnék neki? Vigyem el gyógytornászhoz (Dévény Annához)?
2010. febr. 1. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében sehogy nem tudsz neki segíteni.Rakhatsz elé játékot,mindig kicsit távolabb,hogy nyújtóznia keljen.//Én a kis lábait előretoltam kicsit,hogy megmutassam neki,hogy kell.//De magától indult el mászni,először persze kúszott.Csak az egyik lábával tolta magát előre.Utánne ezért aggódtam,majd elkezdett rá kb 1 hónapra mászni,no utánna már nem volt megállás-) várd ki ne erőltezsd.
2010. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem tudok hasznos választ adni, én is hasonló cipőben járok, 8 hós a fiam de nem kúszik :( ha megtudok valamit írok :)
2010. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én a Petőben voltam 7 hós babával és ott ezt javasolták kúszásra: Baba hason, egyik lábát ki kell támasztani a másikat húznia kellene, ha nem megy segítesz neki kézzel. Csak hogy tudja mit szeretnél. Utána lábcsere. És így szép lassan halad előre.

Remélem érthetően írtam.

Amúgy szívesen megadom a számot ha szeretnél oda elmenni. Nem került semmibe és nagyon jó játékos tornázásokat mutattak nekünk.

További szép napot

2010. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szeintem még ráér. Lányom 1 éves, ő sem kúszik, mászik, megálltunk a forgásnál. Nekem már nem volt mire várni, pont ma volt itt nálunk egy dévényes hölgy, megvizsgálta, mondta, hogy lazák az izmai, nem elég erősek, kezelésre szorul sajnos.
2010. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. febr. 1. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!