Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hó körüli egyáltalán nem...

15 hó körüli egyáltalán nem ivó babák, ha érdekel, mi vált be?

Figyelt kérdés
Csak azért írok, hátha valamelyik elkeseredett anyu olvassa, akinek a babája egy év körüli ès a reggeli és esti tejen/tápin kívül SEMMIT nem iszik semmilyen üvegből vagy igen keveset. ROPI! Remèlem nem néztek hülyének, de ebèd után rögtön adok neki ropit, amennyit csak elrág...erre iszik egy fél óra mulva simán! És ugyanugy eszik, mint előtte,tehát az étvágyát nem vette el. Többfélét próbáltam,egyedül a sticklettit nem nyeli félre, simán eloszlik a nyáltól:) szóval mielőtt elalszik, a kiságyban ugy félálomban iszik egy deci teát:)))) puszi minden kis sivatagi babunak:)
2010. febr. 1. 12:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam a szívószálat...egyenlőre rágókának használja:)
2010. febr. 3. 22:57
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm a tipppppet!!!!
2010. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csak váljon is be:)
2010. febr. 4. 00:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, csak az én manóm cicifüggő volt. Nem ivott meg semmit, csak szopizni volt hajlandó. Mi is mindent kipróbáltunk, pohár cumisüveg, tanulópohár mindent. Egyszer nem volt nálunk iszi nyáron úton voltunk kocsival és a kúton vettünk neki limonádét amin szopókás kupak volt ami valamiért különbözött a többi ilyen kupaktól és megtört a jég abból elkezdett inni a kisfiam. Hónapokig az olyan üveget használtuk. Most 21 hónapos és van olyan nap, hogy 2-3 dl-t iszik, de van olyan is, hogy 1-1,5 l-t. Kitartás változni fog és próbálkozni kell, hátha megtaláljátok azt ami tetszik neki. Ropit én is adok neki rendszeresen nem árt és arra tényleg megszomjazik.
2010. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A szívószálas vagyok! :) Picit teát szívj fel a szívószálba és fogd be a végét úgy tedd a szájába és akkor rájön hogy kell inni szívószállal
2010. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ok, próbálom.
2010. febr. 6. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!