Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hó körüli egyáltalán nem...

15 hó körüli egyáltalán nem ivó babák, ha érdekel, mi vált be?

Figyelt kérdés
Csak azért írok, hátha valamelyik elkeseredett anyu olvassa, akinek a babája egy év körüli ès a reggeli és esti tejen/tápin kívül SEMMIT nem iszik semmilyen üvegből vagy igen keveset. ROPI! Remèlem nem néztek hülyének, de ebèd után rögtön adok neki ropit, amennyit csak elrág...erre iszik egy fél óra mulva simán! És ugyanugy eszik, mint előtte,tehát az étvágyát nem vette el. Többfélét próbáltam,egyedül a sticklettit nem nyeli félre, simán eloszlik a nyáltól:) szóval mielőtt elalszik, a kiságyban ugy félálomban iszik egy deci teát:)))) puszi minden kis sivatagi babunak:)
2010. febr. 1. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

sia

érdekes ötlet:)

az én babaám 16 hónapos, és napi max. 20-30 ml vizet iszik (a tápszeren kívül)

:)))

2010. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
na, szóval szia, nem sia
2010. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ugy tolja a sós ropit, mintha mindig ismerte volna:) 3-4 szálat benyom ebéd után és kicsit később iszik is. Amugy sosem iszik kaja után még órák mulva sem, engem ez nagyon idegesitett, ezért kap egy kis sósropit és iszik is. Egy ekkora babának nagy baja ettől nem lehet ugye? Mármint ennyi sótól...amugy felnőtt ételt szinte semmit nem eszik, inkább pépezik.
2010. febr. 1. 13:12
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia,


hát halálosan jó fej vagy! :) Annyira jó hogy vannak ilyen emberek, akik megtapasztaltak egy gondot, és a megoldást megosztják másokkal. A fiam 9 hónapos, reggeé-este tápcsi, egyébként csak minimális gyümölcslé megy,ha az nincsen nem iszik.. Most bevetem majd a csipkebogyó teát, aztán jön a ropi! :)

2010. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ti vagytok azok!yofejek:) én itt annyi segitséget kaptam már egy év alatt, hogy megszámolni sem tudom. Baromira fel tudom húzni magam ezen a nem iváson, mert vesetágulatos is, bár húzódik lassacskán visszafelé, de hogy semmit sem inni??? Hát ezért a ropi:)
2010. febr. 1. 21:08
 6/16 anonim ***** válasza:

Írhattad volna 2 évvel ezelőtt is!!!

A láynom nem hogy reggel vagy este ivott, de soha! A cicin kívül nem kellett más folyadék.Hiába evett már normális kaját 14-15hónaposan, utána semmit nem volt hajlandó, csak anyatejet inni!Vettünk aztán mindent!Varázsitatót, csillogó villogó poharat, mire végül elkezdett nagy nehezen inni!Azért is voltam frászba mert nyár kellős közepe volt!Kánikula!

Ha tudtam volna ezt a ropis trükköt......!Most várom a második babám, nála tuti bevetem ha ugyan ezt csinálja majd!

2010. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

(lemaradt)

Köszi az ötletet!!!!!!!!!

2010. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én már a főzelék sózással, kis fűszerezésével is próbálkoztam, de arra sem reagált, csak a sós sticklettire:)
2010. febr. 3. 22:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Én babám csak vízet iszik egy kicsit néha ,teát utálja.:))
2010. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat megtanítottam szívószállal inni. Nagyon élvezi és így többet is iszik,meg gyorsabban is megy,mint cumisüvegből.
2010. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!