Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek várjak, vagy ne?

Szerintetek várjak, vagy ne?

Figyelt kérdés
3,5 hós babám(tápszeres) éjszaka nagyon nyugtalanul alszik és még fel is kel enni, de annyira sír már akkor, olyan éhes.A dokinő mondta hogy próbáljuk meg a tejpépet éjszakára,mert lehet a tápszerrel már olyan hosszú időt nem bír ki(többet meg az esti evésnél nem kér), de majd csak ha betöltötte a 4 hót.Szerintetek várjam még meg azt a 2 hetet, vagy már adhatom neki?
2010. febr. 1. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
mért nem adsz neki tápszert éjszaka addig?
2010. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
persze hogy adok neki, csak azt szeretném kipróbálni hogy lefekvés előtt a pépet kapja, hogy akkor hogy alakul az éjszakánk.És nem tudom hogy merjem e már adni, vagy várja meg még azt a 2 hetet?
2010. febr. 1. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:
szia,az én fiam is 3,5 hós nekem meg anyatejes de nem elég neki én potolom tejpéppel,semmi baja nincsen,sztem póbáld ki ha nem megy akkor ne eröltesd de amugy nyugodtan adhatod
2010. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi, akkor ma ki is váltom, mert már fel van írva.
2010. febr. 1. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
én is adtam már ilyenkor az anyatejes babámnak, ezzel pótoltam.
2010. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán adhatod üvegből kiszürcsöli:)
2010. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes az én kisfiam 1 éves és tápszert kap vacsira is meg éjjel is más nem kell neki tejpép sem.Éjjel felkel megissza a tápszert és alszik ha tejpépet adnék neki fel kellene ültetni akkor sose aludna vissza az tuti.Még nagyon kicsi a babád persze hogy éhes.Ha megeteted utána alszik ,nyugodtam nem?
2010. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.Én hiába adnám neki most is este a tejpépet csak a tápszert eszi meg!
2010. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos babától nem kell elvárni, hogy átaludja az éjszakát. Akár anyatejes, akár tápszeres. Ha felkel éjjel, adj neki tápszert! Nem kell korábban erőltetni a tejpépet! Lehet, hogy hiába eszi meg, attól még fel fog kelni. Sok olyan baba van, aki sokszor eszik, de csak keveset!
2010. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyenkor már vacsira én is tejpépet adtam neki,mert ha csak szopizott akkor kb 2 óra múlva már fent volt. Amióta tejpép a vacsi általában 8-kor alszik el és hajnal 2-3-ig húzza. Utána még reggelig van 1-2 szopi. Most 5 hónapos de még mindig ugyanúgy ébred éjjel.
2010. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!