Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járó babák anyukái, az én...

Járó babák anyukái, az én babám is hamarosan járni fog?

Figyelt kérdés
Pár napja azt csinálja a 10 hónapos babám hogy ha fog valamit akkor megfogja két kézzel és semmiben nem kapaszkodik, így áll pár másodpercig aztán letottyan. Ez már jelentheti azt hogy hamarosan elindul és most már próbálgatja az egyensúlyát?
2010. febr. 1. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megmondani! Az én lányom 1 éves múlt és 8 hónaposan felállt a járókéba kapaszkodva, majd lassan elkezdett lépegetni kapaszkodva és 11 hónaposan engedte el a bútorokat. Nagyon jól egyensúlyozik, már tapsikol is közben! De múlt héten kezdett egyedül lépegetni, sajnos csalogatni kell, mert nem biztos még magában. És még mindig nem lehet tudni, mikor indul el igazán! Szerintem addig örülj, míg nem rohangál fel alá a lakásban! Egyébként nagyon ügyes a babád, gratulálok!
2010. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :))
2010. febr. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!