Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiam 4 napja...

14 hónapos kisfiam 4 napja lázas! Mivel tudnám levinni neki?

Figyelt kérdés

Pénteken,az első nap elvittem az orvoshoz,kapott antibiotikumot,de úgy néz ki nem használ.

Folyamatosan 38 feletti a láza,legtöbbször még 38,5 felett is van.Ma reggel hívtam az orvost,azt mondta,hogy várjunk 1 napot még,ha holnapra sem megy le,menjünk vissza,és kap más gyógyszert.

Addig mivel segíthetnék rajta,

Enni sem akar szilárdat,ezért a kaki is híg,és gyakran van

Inni sokat iszik,így nem szárad ki,de nagyon aggódom érte....


2010. febr. 1. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító felváltva:nurofen,germicid-c kúp.Vizes ruha.Ha ezek nem használnak hatásos de kellemetlen a hűtőfürdő MUSZÁJ ha nem megy le!
2010. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a fiam,igaz 20 hónapos, nála csüti este kezdődött. szombatra 39 alá nem tudtam vinni neki.

ügyeleten kapott antibiotikumot, és probiotikumot, igaz pénteken 2szer voltunk a gyerekorvosnál, aki a nurofent javasolta. szóval antibio és nurofen vitte le neki. mára tiszta pötty a gyerkőc, tehát 3 napos láz volt.

amit használtam:

hűtőfürdő, kúp, panadol, nurofen váltogatva

a gyógyszer után már csak nurofen kellett egyszer.

duracef a neve, bár mi külförldre költöztünk, azt nem tudom, h otthon is lézetik -e ez a szer.

2010. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi

tehát akkor mindenképpen kell a fürdő:(

2010. febr. 1. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, de ne ijdej meg tőle, nem olyan gáz... engedj 38 fokos vizet, bele a babádat, és kb 2perc alatt fokozatosan hűtsd neki kb 30 fokig. ha didereg vedd ki, ha jól bírja, max. 10 percet legyen benne. semmi vész, jobban fogja bírni mint gondolod!!!!

38 alatt nem kell csillapítani a lázat!

2. voltam

2010. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

meg volt a fürdő,de csak 38,3-ig sikerült levinni:(


Csináljam többször?

2010. febr. 1. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, míg nem viszi le 38 fokig
2010. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld még a fürdőt drukkolok!Az első voltam!!!!
2010. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!