Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jók ezek a pelenkák? Mi a...

Jók ezek a pelenkák? Mi a véleményetek rólluk?

Figyelt kérdés

Láttam az Auchan újságban ilyet: Andi nadrágpelenka és hajól láttam a maxi 64 db os 1600ft akciósan és láttam a Háppy pelenkát maxi 70db os 2900ft akciósan. Remélem jól láttam a darabszámot.Nos használtatok már ilyet?Jó fajta?És a Pampers slep&play maxi 68 db ot láttam 2650ft ért.

Erről mi a véleményetek?


2010. febr. 1. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Pampers Sleep&play-ről tudok neked véleményt írni, ami szerintem szuper, de olyan mintha kicsit kisebb lenne a normál Pamperstől. Ha pl. babád 8 kg szerintem érdemes a 4-est venni mert ugye a 3 az 9 kg jó.
2010. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1.válaszoló.És a 4 es ben hány db van? 9 kg a kisfiam és 7 hónapos :)
2010. febr. 1. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Andit ne vedd meg az egy rakás...Happyt használtunk,elég jó minőség és gumis a háta,hasonlít a Huggies-hoz,de nem annyra puha anyagu.Viszont akármennyire olcsónak tűnik,nem az 41 Ft/db-ért,akcióba lesz a Pampers 35Ft/db-ért.
2010. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!


Ha már Pampers, meg a babód 7 hónapos talán érdemesebb lenne venni neki Active baby-t. Ennek gumiros az oldala, jobban bent-tartja a dolgokat, akár 12 órán keresztül is.(éjjelre nagyon szeretem) . Asszem 52 db-os, és van ára, de nálunk nagyon bevált. A Háppy is jó, habár túl egyszerűnek találtam, semmi plusz, csak egy nedvszívó réteg, aztán kész.

2010. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most próbáltuk a Háppyt, mert kaptunk 2 óriási csomaggal.Szerintem nem jó.A második pakkot már ki sem bontom.
2010. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia,nekem a slep&play nem vált be minden kifolyt belölle,a háppy jó csak a gumorozott részén kidörzsölte a babám derekát,én a tescos zöld,illetve value-t használom még a tescosba a szines is jó és ezek is jó áron vannak.
2010. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Andi nagyon rossz, gagyyi, el sem tudtam használni a gyerekre.

inkább a tescos színest. 2800 körül szokott lenni, ha akciós akkor 2200 körül.

2010. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Andi tényleg pocsék! Mi is kaptunk 1 csomaggal, kb. fele lyukas a gumírozás mellett, gyűrött, csomós, potyog belőle a vatta, büdös még üresen is!
2010. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az Andi nagyon rossz kár érte pénzt kidobni, a happy pelus jó minőségű, a Pampers sleep and play is jó minőség,nekünk mindkettő bevált.
2010. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja igen és a tesco színes is nagyon jó!Árban is!
2010. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!