Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak tejpépet? Nem bírja ki...

Adjak tejpépet? Nem bírja ki a 4 órát.

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos tápszeres.Kb.6300gr.2 hete felemeltem az adagját 170ml-re,de így is kér repetát.(7,11,15,19 a fő étkezés és 21-kor még 100 van amikor még +50)A repeta adagja 70ml és min 2 étkezés közt kér.Doki azt mondja 6 hónapos korig csak tápszer.Szerintetek adjak tejpépet,vagy emeljem a tápszert 200ml-re?
2010. febr. 1. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért fontos kibírni 4 órát? Adj neki sűrűbben, akár 3 óránként, baja nem lesz tőle, ha nem 4 óránként eszik és esetleg kevesebbel is beéri.
2010. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem, amikor 4 hónapos volt a kisfiam, ő is tápszeres, még nem bírta ki a 4 órát. Már nem emlékszem mennyiket evett, de az biztos, hogy nem 4 óránként.

Viszont 4 hónaposan elkezdett enni már gyümölcsöt, aztán zöldséget, és tejpépet is. Nem kell megvárni a 6 hónapot, pláne ha már elkezdted a hozzá táplálást.

2010. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom 4,5 hónapos.Még mindig 3 óránként eszik.Most kezdtük a kóstoltatást.Szerintem, ha a gyümikkel, főzelékekkel eltelik a pockja, nem fog ilyen sűrűn enni.

Nekünk is javasolták a tejpépet.Sőt a barátnőm is 4 hónapos korától adja a picinek.Nyugodtan adhatsz neki szerintem.

2010. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém féléves,3 óránként eszik.Eszembe sem jutott,hogy 4 óránlént etessem,mert a nagykönyv azt írja.
2010. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem a nagykönyv miatt etetem 4 óránként,hanem eddig nem igényelte sűrűbben.De érdekes az éjszakai nagy alvás utáni(21-7)első etetés és a 11 órai közt nem kér repetát.de a 11-15 közöttin már igen.Ezért gondoltam h az ebédet kiegészítem neki.
2010. febr. 1. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz tejpépet neki nyugodtan már ha megeszi az én nagyobbik kislányom ugyanis kifejezetten utálta mindegyiket,így megemeltem az adagját 210-re a délit.A kicsi 3 hós kíváncsi vagyok neki fog-e ízleni.Sok sikert:)
2010. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!megemeltem én is most az adagot meglátjuk mi lesz!
2010. febr. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!