Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátokra kintre...

1 év körüli babátokra kintre cipőt adtok vagy tutyit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cipőt (csizmát), mert már megy egyedül. Amíg nem ment, addig csak egy kocsicsizma volt rajta.
2010. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Az én fiam is egyedül megy, így bakancsot vettem neki, hogy ne fázzon a kis lába séta közben. (adok még rá egy harisnyát+zoknit is)
2010. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakancsot ha jobb idő van cipőt!
2010. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bundás bakancsot, ősszel meg tavaszal cipőt. Ősszel még csak 6 hónapos volt, de ha kivittem, cipőt adtam rá, nem tutyit. Szerintem a tutyi a pici(2-3 hónapos) babáknak lett kitlálva, nem az 1 évesekre.
2010. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én overallba viszem ki,mivel nem jár még.alatta harisnya,így nem kell órákig készülődni.ha zárt helyre megyünk,akkor cipőt.tutyit,vagy hasonlót csak házba,hogy ne fázzon a talpa

1 éves

2010. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Mindenképpen cipőt adj rá!

Ez nem szabad hogy kérdés legyen, hiszen kemény tél van

és egy 1 éves baba nagyon könnyen felfázik.

2010. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Időjárásnak megfelelőt ha fövön tud menni nyáron ahol nincs bogár, darázs járjon mezitláb, is , nagyon egsészséges de utcára cipő , czizma.Még tolod is kocsiban Feltehetőleg tud járni:Jó sétát!
2010. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!