Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6,5 hónapos babám nyaka...

A 6,5 hónapos babám nyaka mitől piros?

Figyelt kérdés
A baba nyakát pici korában minden nap hintőporoztam. Aztán abbamaradt a dolog, nem volt semmi gond vele. Most kb. 1 hete, 10 napja viszont nagyon piros, újra hintőporozom, viszont nem múlik, kevésbé, majd jobban látszik. A kis ruhája dörzsöli? Vagy mitől lehet?
2010. febr. 1. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak nem törlöd teljesen szárazra a kis nyakánál?Az én lányomnál ez volt a baj és emiatt pirosodott ki a bőre..Vagy nem használsz esetleg valami új öblítőt mosószert stb?Bár az ilyentől nem csak a nyakán lenne piros szerintem.
2010. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Mosószer ugyanaz. Én is gondoltam, hogy a nedvesség az ok. Pl. teáztatás közben amit "kilefetyel", igyekszek odafigyelni, rögtön megtörölni, fürdetésnél is alaposan felitatni a nedvességet. Remélem elmúlik hamarosan.
2010. febr. 1. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj rá sudocremet kenni,sztem segíteni fog.


Amúgy lehet allergiás a mosószerre/öblítőre.Ha nem múlna,próbálj meg egy lágy mosóport és ecetes vízzel öblíts.

2010. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!