Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel alszik babátok?

Mivel alszik babátok?

Figyelt kérdés
Mikor kezdett el ragaszkodni ahhoz a tárgyhoz, ami nélkül nem tud elaludni?
2010. febr. 1. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

sziasztok! az én 15 hónapos kisfiam egy szatén párnahuzattal alszik. amikor még szopizott, legtöbbször egy végiggombos, elnyűtt szatén hálóing volt rajtam és szopi közben az ujját cirógatta. hónapokkal később került elő a fiókból a párnahuzat, amire ő lecsapott és hurcolta magával egész nap a lakáson, majd aludni sem volt hajlandó nélküle. most az a simi párnája, azzal nyugtatja magát, ha el van keseredve, vagy fáradt.

irtó édes egyébként, ahogy az arcához teszi és bügyürgézi :) ja, korábban hiába vettem neki mackós morzsolgatókendőt :)

2010. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányom kapott születésekor egy nagyon finom anyagból készített takarót, mindig hozzádugta a kis orrát - paráztam is sokáig nehogy megfulladjon. Ha valaminek hasonló anyaga van (pulcsi, rongy, zokni) akkor azonnal kapja be az ujját is dünnyög, mintha tentizne. Szóval neki akkor alakúlt ki a ragaszkodás, amikor született.
2010. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az én kislányom 18 hós, születésétől kezdve van bent az ágyában morzsolgatókendő, késöbb plüssök is belekerültem. A morzsolgatókendövel 7hónaposan kezdett aludni, de ha más volt helyette, nem volt baj. 11 hónaposan viszont rátalált egy puha pici plüss nyuszira. annyira megszerette hogy ha kimostam addig siker, mig vissza nem kaphatta. Mindenhovavinni kellett, nagyo kellemetlen volt, mert amikr kint koszos lett, akkor nem nagyon akartam a tiszta ágyikóba betenni és jött a sirás. 13 hónaposan elegem lett és a nyuszi sem nagyon birta volna 2naponta a mosást, és megbeszéltem vele, hogy nyuszika éjszaka Alexára vigyáz, napközben aludnia kell, igy nem jöhet ki. Megértette. Néha még kiveszi az ágybol, ha fáradt vagy nyügös, de az udvara, utcára nem viszi ki. Azota a rongyi és nyuszika, na meg 3 cumi az alvótársa.

2010. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11 hós fiam Brúnóval alszik, ő a társa jóban-rosszban, álmában , nagyon összenőttek

[link]


[link]

2010. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3hónapos.Kb.4hetes lehetett amikor azt vettem észre,hogy elalváskor oldalra fordította a fejét és mintha valamibe bújni akart volna.Először odatettem a tenyerem és szabályosan belefordította a kis arcát.Na akkor tettem oda neki az alvó játékot.Azóta azzal alszik.Nagyon édes ahogy bújik hozzá.
2010. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Még a pocakomban volt a kislányom, amikor apukától kapott egy macis morzsolgató kendőt. :) Születése óta benn van a kiságyában.

6. hónapban pedig a nagyszülőktől kapott egy kockásfülü nyulat.

:D Hát este a macikendőt morzsolgatja és bújik hozzá, reggel pedig ébredés után a nyuszijának "dumál". Gondolom elmondja neki mit álmodott.


6 hó 27 napos baba

2010. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!