Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel alszik babátok?

Mivel alszik babátok?

Figyelt kérdés
Mikor kezdett el ragaszkodni ahhoz a tárgyhoz, ami nélkül nem tud elaludni?
2010. febr. 1. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Semmi ilyenje nincs, egyik gyerekem se használt ilyen alvós dolgot..máig nem tudok rájönni, hogy más gyerek hogyan szokik hozzá. Én az első pillanattól tettem a kiságyba egy ilyen gyűrögethető figurás kendőt, nem kellett nekik.
2010. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Dettó mint az előttem szóló. Pedig úgy örülnék neki, ha lenne valamilye, amivel alszik és mondjuk azt bügyörgetné ahelyett, hogy a rácsvédőt, vagy a feje alatti pelust kaparássza...
2010. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lányom 1 éves, neki ilyen cicás morzsolgatókendője van. Pár hósan raktam be neki az ágyába, de nem nagyon érdekelte, ha jól emléxem, olyan 4 hósan kezdett vele játszani, csörgetni, meg ölelgetni. Most is szereti. Van amikor elalvásnál hallom, hogy lóbálja, van amikor felkelés után nézegeti, beszél hozzá.
2010. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én is próbáltam neki berakni plüssállatot, alvórongyot, de nem érdekli - már 10 hós
2010. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
A kedvenc alvótárgyai Mi vagyunk (Anya és Apa)
2010. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyermekem van, 4 éves és 9 hónapos. A nagyobbiknak volt egy micimackó, aminek van egy méhecske a fején, az csörög. Van egy másik plüss sárga kacsa is. Ezek voltak benn a kiságyba, de inkább csak játszott velük. Ha nem volt, úgy is jó volt. Nem igényelte sosem, hogy vigyük magunkkal. Mivel neki nem kellett, megkapta a kicsi is. Őt sem igazán érdekli. Nem szeretnék úgy járni, mint az egyik ismerősöm...4 éves a lánya, mindenhová viszi magával, ovi, séta, vásárlás. Szerintem ez már a ló másik oldala. Én jobban örülnék ha semmi ilyenhez nem ragaszkodna, vagy ha igen, akkor csak esti alváshoz itthon!
2010. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valamit mindig babrálnia kell elalváskor. Korábban a játékokon a címke hozta lázba, azt nézegette és úgy aludt el, mostanában egy színes műanyag, lemosható könyvet nézeget, lapoz.
2010. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó plüss bigyó van az ágyában, és azt vettem észre, hogy újabban a kockásfülű nyúl fülén alszik, és egy nyuszis morzsolgatós kendőt szokott a hóna alá kapni alvás közben. Úgy látszik, a nyuszik lesznek a kedvencei. :)

Banyuci

2010. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia.Kisfiam 17hónapos,és már szinte az első naptól kezdve egy textíl pelus és cumi az alvótársai:).Napközben nem kéri,de du.és este az alváshoz igen.Én is raktam be neki,plüsst meg morzsolgató kendőt,de nem kérte,így marad ez még egy darabig:)

Üdv

2010. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam 17 hónapos lesz, tavaly szeptemberben a születésnapjára kapott egy plüss Micimackót, ami finom, puha anyagból készült. Azóta azzal alszik, bár ő mindig szerette a plüssöket, szerintem bármelyik másikkal ugyanúgy elaludna.
2010. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!