Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám fél évesen megduplázta...

A babám fél évesen megduplázta súlyát, de azóta eltelt 5 hónap és ezalatt összesen 1 kilót hízott. Nem baj ez?

Figyelt kérdés
most 7300 gr. félévesen volt 6300.
2010. febr. 1. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj. Gondolom rengeteget mozog, mitől hízna.

Az én babám 3 hónaposan duplázta meg a születési súlyát.

Fél évesen volt 9 kiló, most 14 hónaposan még mindig csak 10 kiló. Viszont nagyon sokat nőtt a hossza.

2010. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már lelassul a súlynövekedés, ezért teljesen normális. Rengeteg energiát fogyaszt a mozgás, amit gondolom, alaposan művel is. Nem lesz egy díjbirkózó tipus a babád, de ha kiegyensúlyozott, jól érzi magát a bőrében, akkor nincs semmi gond.
2010. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én 6 évesen voltam 14 kiló, tehát tutira nem lesz nagydarab. Eszik sokat, de mégse hízik :)
2010. febr. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!