Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A most 1 éves babámnak vegyek...

A most 1 éves babámnak vegyek nyárra sport babakocsit?

Figyelt kérdés
Elég nagy és nehéz a mostani babakocsink-nehéz cipelni a lépcsőn (panelház).Nem tudom éredemes lesz-e venni sport babakocsit?Ki fogjuk azt használni-vagy akkor már csak magában totyog mellettem?
2010. febr. 1. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk volt, és de jó is volt:)

Totyogott ő is mellettem, de csak métereket, és tőlünk eléggé messze van minden:(

Én nagyon szerettem, mert ha elfáradt legalább nem kellett cipelni:))

Igaz én nem újat vettem, mert először én is gondolkodtam, hogy ki tudjuk-e használni, de nem bántam meg.

2010. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vettem. Egy 1 éves baba bár már tud menni, de nem tud sokat sétálni egyhuzamban, még megáll minden neki érdekes dolognál,tehát ha esetleg valami elintézni valód akad, gyalog nagyon hosszú ideig tartana. Az enyém 17 hónapos, még általában babakocsival megyünk, persze, kiveszem belőle, főleg, mikor már hazafelé jövünk, de szerintem nem megoldható az, hogy csak gyalogoljunk mindenhová.
2010. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi a válaszokat.Én is így gondoltam,csak nem tudtam,hogy amikor 16-17-18 hónapos lesz akkor mennyit tud már sétálni a kis apró lábain :)
2010. febr. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!