Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet levágni a körmét,...

Hogy lehet levágni a körmét, hogy ne maradjon éles? Lehet babának reszelni a körmét?

Figyelt kérdés

Finom reszelőre (polírozóra) gondolok. Vágjuk a körmét nagyon lelkesen, de ahhoz h. ne karmoljon, tövig le kellene mindig vágni és úgy egyre mélyebbre kell vágni a sarkait. Kezd csúnya lenni, pedig nagyon szép kis körmei voltak.

Ki hogyan csinálja? A sarkokat - most olvastam- tényleg nem szabad vágni? Dehát akkor olyan éles, megsérti a bőrét :(


Kisfiam 5 hós lesz.


2010. jan. 31. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne reszeld...ilyenkor még olyan puha nekik,h simán fel is szakadn.


Amúgy le szabad kerekíteni a kezén a lábujjakon nem,ehogy benőjjön.(nemtudom miért pont így, még abban a könyvben olvastam amit anyu vett magának 21 éve hozzám).


Vágd tövig neki az a legjobb és finoman kerekítd a végét

2010. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előttem íróval ellentétben én nagyon finoman egy picit megreszelem (polírozóval), mert több ízben nagyon csúnyán belekapott a szemébe.Egyszerűen nem tudom úgy levágni, hogy ne maradjon éles.
2010. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam reszelni! Olyan szettet vettem, amiben nemcsak olló meg csípő volt, hanem egy pici reszelő is. Azelőtt ő is könnyen megkarmolta magát. (Nem fém reszelő, hanem a puhább.)
2010. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!