Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hos babás anyukák! éjszakáit...

6 hos babás anyukák! éjszakáitok hogy telnek a bébikkel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

2 hetes kora óta végig aludta az éjszakát este 9-től másnap reggel 7-fél 8-ig.Egy hete azonban egyszerűen nem bírok vele.

Alszik fél 9-től 9-ig és onnan elszabadulnak az indulatok.

Visít,sír,nem lehet vigasztalni semmivel.Ez tart fél 1-ig és onnantól alszik reggelig.Tanácstalan vagyok nem tudom miért csinálja ezt?!

2010. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát ez jo.....

az enyém meg kb 1-ig alszik

onnantol fogva minden orában a cumiját keresi

reggeli 6 ig

amikor már nem tud többet aludni

2010. jan. 31. 22:21
 3/8 A kérdező kommentje:

etetitek éjszaka?

én csak itatom vagy vizzel vagy teával

kb 2szer


van valami trükk, hogy lehet jol aludni, és elaltatni a babát?

2010. jan. 31. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Két féléves kislányom van. Általában egyszer kelnek, de teljesen változó, hogy mikor, éjfél és 4 között, ilyenkor esznek rendesen 200 ml anyatejet. Egyikőjük minden éjjel legalább 5x ébred és sír fel a cumiért :-(, a másik kislány nem igényli a cumit.
2010. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok nem etettem eddig éjszaka,lévén hogy békésen aludtunk:))

Nem tudom mi afrász van vele most is itt ül velem és lesi hogy pötyögök.De legalább most abbahagyta az ordítást:))

2010. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hihi

szegényke....

:D

2010. jan. 31. 22:41
 7/8 A kérdező kommentje:

lehet nem fáradt

neten szörfözni jobban szeret :D

2010. jan. 31. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi alszunk este 8-tól reggel 6-ig,akkor van cici és még fél 8-ig 8-ig vissza alszik.Ez van 8 hetes kora óta...Szerencsésnek érzem magam...
2010. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!