Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig baba és mikortól...

Meddig baba és mikortól kisgyerek?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy 1 éves korig, de mégis sokszor látom itt, hogy 16 hós babám, 22 hós babám... Az már nem baba! Vagy ezt nehezen lehet megszokni, hogy már nem baba, azért írják úgy?
2010. jan. 31. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Az egy éves már rég nem baba - és akik késöbb is igy nevezik, azok nem tudjál elfogadni, hogy a gyerekek idövel felnönek.
2010. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a hivatalos, de az biztos, hogy nem gyermekemnek hívom, hanem babámnak, bár már rég megállapítottam, hogy már nem baba, hanem egy kész gyerek:-)

19 hós

2010. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves korig babás a baba. Az én fiam 16 hónapos. Még sokat cicizik, napi 4-5X, még nem akar elindulni, pedig, ha kedve van, akkor megy pár lépést, de inkább mászik. Ezekért a dolgokért is baba még nekem. 2 éves kor felett már sokkal többet tudnak, igazi kisgyerekek. Gondolok itt az evésre, közlekedésre, szobatisztaságra, fogakra, beszédre, ...
2010. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Igen azert irjak a 22 honaposra is, hogy babam mert nem szoktak meg es ok meg mindig babanak gondoljak.

2010. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19:30 vagyok

Vagyis igen nekunk meg mindig baba nem gyerek mert meg nekunk kicsi.

2010. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 1 éves korig csecsemő(kor), 1-3 éves: kisgyermek (kor), 3 éves kortól óvodás korú..de nem hinném, hogy ennyire hivatalosan kellene nézni a dolgokat...senki se fogja azt írni, hogy 3 hónapos csecsemőm..ha babát ír, úgy is jó, neki még baba...
2010. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!