Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat honapos:ma rengeteget...

Hat honapos:ma rengeteget tusszentett egy picit be volt dugulva az orra egyebkent jo kedvu, adjak neki valamit?

Figyelt kérdés
Holnap viszem a dokihoz de addig?
2010. jan. 31. 18:57
 1/3 Nikcsi ***** válasza:
Szerintem amig nincs laza, eszik es jokedelyu addig felesleges.
2010. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig, míg nincs más tünet, nem lázas, nem vinném, mert ott csak összeszed valamit. Fújj az orrába orrsprayt, szívd az orrát..attól is tüsszöghet, ha tele van az orra (a szervezet így próbálja eltávolítani azt, ami az orrában van). emellett adhatsz neki oscillococcinumot, ez homeós szer, az immunrendszert erősíti.
2010. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És a cebion cseppeket növelheted. Nekem a dokim mondta, hogy ilyenkor a szokásos 5 helyett 10-et adjak. (Nekünk is így kezdődött, lázmentes volt végig, de aztán szépen betaknyosodott. Orrspray - sóoldatos, a nasivint csak alkalmanként és folyamatos orrszívó porszívózás, plusz a cebion. Éjszaka mellettem aludt, feje alá pici párna, hogy a váladék ne gyűljön össze az orrában, így jobban kapott levegőt. Öt napig tartott.) Remélem ti sem estek bele komolyabb-ba. Ja, dokihoz nem mentünk be, -amúgy jó ismerős, ő mondta, hogy amíg nincs láza és a váladék csak fehéres és nem sárgás addig nem érdemes bevinni. viszont napi telefonkapcsolatban voltunk.
2010. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!