Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szimmetrikusak a...

Miért nem szimmetrikusak a kisbabám combon lévő ráncai?

Figyelt kérdés
Ortopéd orvos kérdezgetett, hogy van-e családban csípőficam, stb. De nincs ilyesmi, és nem kötöttek a lábai sem, ugyanolyan hosszúak is, más probléma nincs. A leletre azt írta hogy minden rendben, de azért aggaszt, hogy megjegyezte, hogy nem szimmetrikusak a ráncok.
2010. jan. 31. 11:14
 1/8 A kérdező kommentje:
egyik felén vastagabb az első zsírpárnácska, mint a másikon ezért máshogy megy ott a ránc.
2010. jan. 31. 11:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik jele lehet a csípőficamnak, de ha megvizsgálta, (tehát átmozgatta, megnézte ultrahanggal ) és azt mondta, hogy nincs gond, akkor nem kell aggódnod. Nekünk hasonló probléma volt, de az uh-on nem látszott semmi. Ennek ellenére azt mondták, nem aludhat az oldalán, csak hason és háton, ill tornáztatnom kellett, nagy terpeszeket kellett csinálni a lábával. A 4 hónapos kontrolon már minden rendben volt.
2010. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos a lányom. 1 hónaposan voltunk csípőszűrésen, mindent rendben talált a doki. Most meg látom hogy egyik lábán 2 a másikon 1 hurka van. Pedig egyforma hosszúak a lábai, nem kötött az izomzata, nem volt a családban csípőficam, és az ortopéd orvos is rendben talált mindent pár hónapja. Kicsit én is aggódom, de itt megnyugtattak hogy ha a doki azt mondta nincs baj akkor így is van. Én azért ha jön az orvosunk oltani a lányomat a jövő héten, megemlítem neki.

Minden jót kívánok!


Itt az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, az én babámnál is megállapitotta a gyerekorvos hogy nem egyformák a ráncok, elküldött uh-ra, ott azt mondták rendben van. Aztán mikor 1 hónap múlva visszamentünk a gyerekorvoshoz megint megnézte és azt mondta hogy mostmár tökéletesen egyformák a ráncok. Úgyhogy lehet hogy nálatok is változni fog ahogy növekszik.
2010. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én babámnak sem voltak szimmetrikusak a hurkák a lábain és aztán észrevettem, hogy a hátán a ráncok sem.

Laza csípővel jártunk ortopédiára.

Egy dévényes gyógytonászhoz kerültünk végül és akkor tudtam meg, hogy mindez attól van, hogy a babám hypotón. Egyik ortopéd szakorvos sem vette észre, pedig három is vizsgálta.

2010. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz, szerencsére minden rendben, kontrollra sem kell visszamenni.
2010. febr. 10. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök hogy minden rendben!

További boldog babázást!

2. voltam!

2010. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Nektek is!
2010. márc. 29. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!