Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok filmeket nezni a...

Szoktatok filmeket nezni a babatok mellett? _

Figyelt kérdés
14honapos a fiam,ferjem sokat nez ugy filmeket,hogy a pici mellette jatszik,ezek a filmek eleg durvak,lovoldozes,verekedes,akcios filmek.es persze a fiam akkor nezfel amikor valaki valakit megut vagy lelo.ideges vagyok az egeszbol.mert felek,hogy rahat a kis lelkere.persze en is szoktam neha nezni(ritkan),de ha valami durva dolog megy akkor mindjart elveszem a figyelmet.nemmindennapos nezesrol van szo,de hetvegen ha megnez egy ilyen filmet a ferjem,hatha ra?ti ferjetek,vagy ti magatok teveztek baba mellett?
2010. jan. 31. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! sztem ettől nem lesz semmi baja :)
2010. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszike;-)
2010. jan. 31. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi tévézünk mellette, szintén 14 hónapos. Minden este 6 körül bekapcsoljuk a tévét, ő 8 körül megy aludni. Addig ha nézi nézi, ha nem hát nem. Nem hiszem, hogy ettől lelkibeteg lesz.
2010. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszike
2010. jan. 31. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!