Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálás megkezdése...

A hozzátáplálás megkezdése után lehet jó alvó, többet alvó a babám?

Figyelt kérdés

Eddig csak anyatejet kapott, 6 hónaposan kezdjük a hozzátáplálást. Éjszaka 2x ébred szopizni.

Van remény, hogy ha megkezdjük a hozzátáplálást, akkor jobban tele lesz a pocija é esetleg, csak 1x ébred fel szopizni?


2010. jan. 30. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi elkezdtük a hozzátáplálást, de az éjszakai kelés egyenlőre semmit nem változott, mert kibújt két foga, így alig alszunk:( Kicsit kitolódott az evés ébredés, 4-fél 5 között kér enni, ami jó, mert előtte fél 4 körül kelt:)
2010. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam még kb 14 hónaposan is majdhogynem rendszeresen felkellt éjjel enni. Most 17 hónapos, és elvétve vannak éjszakák, amikor valamiért megéhezik.
2010. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem a hozzátáplálást, és pont ezen gondolkoztam.A barátnőm megnyugtatott, hogy náluk igenis nyugisak lettek az éjszakák.Főleg azóta, mióta a vacsorát is sikerült kiváltani.Képzeld!A kislánya este 1/4 8-tól reggel fél 7-ig szunyál.
2010. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mázlista...:)
2010. jan. 31. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
az én kislányomnál semmi változás nem esett...eszik rendesen már napközben (szopik is 2x+ elalvás előtt), de bizony éjjel 2-3x mindig megébred, vagy ha fogzik, beteg, többször is, akkor kéri a cicit. Nemsoká 14 hós.
2010. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez gyerekfűggő,nekem az első lányom 2 hónapos kora óta végig alussza az éjszakát,a pici viszont "csak"3 éves kora óta.(és mindkettő kapott hozzátáplálást)
2010. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban ez tényleg gyermekfüggő. Kislányunk 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Viszont sajnos 13 hetes kora óta nem kap anyatejet. Tápszert kell adnom neki. Most 4 és fél hónapos és megkezdtük a hozzátáplálást 3 hete.Kérdésem lenne, ti milyen ütemben vezettétek be babáitoknál az új ízeket? Mit csináltatok, amikor nem akarta megenni a már ismerőset sem? Jó-e az, ha nem erőltetem a kanalas étkezést, hanem tápszerrel folytatom az evést? Olyan is volt, hogy tápszer után szívesebben ette a krumpli-sütőtök pürét. Én csinálom az ételét :)))).

Kérdésem még, hogy babátokkal alszatok-e vagy külön szobában? Mennyi idős koráig jó, ha együtt vagytok vele éjjel? Bocsánat a sok kérdésért, de szívesen veszek minden tapasztalatot, bár minden dolog babafüggő.

A kérdezőt teljesen megértem. Nálunk is volt, hogy éjfélkor, 3-kor, 6-kor is fel kellett kelnem.

Még egyszer köszönöm a türelmet.

2010. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk jó irányba változott, pedig még csak gyümit eszönk.
2010. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!