Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van mei tai hordozója...

Akinek van mei tai hordozója megírná, hogy milyen használni?

Figyelt kérdés
Van kengurum, de azt nem igaznán szeretem. Most a nagy hóba is hasznát vettük volna, ha lenne. Könnyű magatokra kötni? Szereti a baba?
2010. jan. 30. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém rettentően szereti, most már 19 hós, de néha még most is abban viszem a buszon. Én is szeretem, kényelmes nekem is és a babának is, és sztem nagyon egyszerűen meg lehet kötni. (arról nem is beszélve, hogy menetközben is igazíthatsz rajta) Lehet háton és oldalt is hordozni. Sztem az egyik legjobb "babacucc".
2010. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=pTgibbhYNyo - én mindig ezt a lexi twist kötést kötöm. Ezerszer jobb egy meitai mint egy kenguru. Könnyű megkötni, akárhova magaddal viheted. kenguruval ellentétben hátonhordozni is lehet, sőt 7 kiló után ott érdemes csak ,emrt terheled agátad ha elöl viszed. a lányom imád benne nézelődni, és nagyon jól alszik a hátamon, ráadásul buszozni is 1000szer egyszerűbb
2010. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyiért tudok venni ilyen hordozót?
2010. jan. 31. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!