Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18honapos fiam még mindig nem...

18honapos fiam még mindig nem alussza át az éjszakát, más is van igy? Már mindent bevettem, nem ehes eszik szépen, mégis mikor megérbred iszik mindig pedig nappal is iszik sokat.

Figyelt kérdés
Nem fázik,nincs melege,pelus rendben,fogai most nem jönnek.Meg különben is egyfolytába ugysem jönnek.Jajj mit tehetnék még?Ugy kivagyok:(
2010. jan. 30. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam 15 hónapos, és még soha nem aludta át az éjszakát. 1 évesen leszoktattam az éjszakai szopiról, de 2 hónap múlva a fogzás miatt megint adnom kellett. Ő 1 és 3 óra körül ébred fel. Már próbáltam homeós bogyót is, de nem vált be. Ajánlják a sedatif pc-t is. Lehet majd egyszer.

Neked szopizik még? Sokszor felébred? Könnyen visszaaltatod?

2010. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kajáért és a teáért érdemes felébredni.Próbáld ki,hogy mindenféle beszélgetés nélkül tiszta vizet adsz neki éjszaka.Azért már nem érdemes felkelni.Vagy hagyni pár napot sírni,és nem odamenni.Nehéz,de másképp nem fog leszokni.
2010. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szopik már.1éves koráig szopizott.Éjjel csakis vizet kap.Mondtam h már mindent bevettem:( Várom a válaszokat.

Ja és hogy hányszor ébred?Van hogy 3x,van h 6x7x

2010. jan. 30. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
22 hós kisfiam minimum 1x ,de van, hogy 2x is felkel a mai napig minden éjjel... Csak reménykedni tudok, hogy majd kinövi. Anyukám elmondása alapján én is ilyen voltam, de oviba kerülés után megszüntek az éjjeli ebredések.
2010. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődj homeopátiás szerekről. A sedatif pc-t ajánlják.
2010. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!