Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is mindig ilyen vidám,...

Másnak is mindig ilyen vidám, mosolygós a babája?

Figyelt kérdés
Az én 8 hós kislányom állandóan vigyorog és kacarászik:)
2010. jan. 29. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

de jó neked, nem adod kölcsön pár napra??? :))

az én fiam pont az ellentéte... persze ő is nevet, ha épp olyanja van, de inkább csak elégedetlenkedik.

6 hós

2010. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyém 6 hetesen elkezdett mosolyogni, és úgy maradt :) 14 hónapos :) :) Ha épp nem mosolyog, akkor gurgulázva röhög :D
2010. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az en 1 eves babam is allandoan vidam, es mosolyog. Mindig ilyen vidam baba volt:)
2010. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én 17 hónapos kislányom is ilyen. Boldog, kiegyensúlyozott, mosolygós..még idegenek is sokszor megszólítanak, mert velük is rendkívül barátságos...Csak akkor sír, ha valóban nagy baj van...egy kis esés egy buksi koppanás nem számít, akkor is vigyorog. :D
2010. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én 6 hónapos tündérem is ilyen:)

Mindenen kacag,még a szemei is mosolyognak.Olyan jó ránézni..

2010. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos lányom is mindig mosolyog!Imádom!:)
2010. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos kisfiam is állandóan mosolyog vagy hangosan nevet, sokszor még szopizás közben is. Olyan édes!:)
2010. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen az én 9,5 hónapos kisfiam is egész nap vigyorog.Sőt tegnap még álmában is hangosan nevetett,mi meg csak néztünk a férjemmel nagyokat!:-D
2010. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!