Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg vagytok elégedve a védőnővel?

Meg vagytok elégedve a védőnővel?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor le lehet őt cserélni, vayg területileg vannak kirendelve? Nekem tanácsolták a citromlevet csuklásra, a másik eset, hogy azt mondta, hogy 3 óránál hamarabb ne tegyem cicire stb.
2010. jan. 29. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 13hónapos kisfiam van. Le lehet cserélni, de ezt meg kell beszélni a választott védőnővel.

Amíg a pici nem szokik hozzá, addig tényleg jó a citromlé, de utánna már nem használ.

A védőnő csak tanácsot ad, nem törvényt ír. A babád akkor szoptasd, amikor TE úgy érzed éhes. Ha kell óránként cicire teheted, hidd el, tudja mi neki az elég.

2010. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon elégedett vagyok.Főleg akkor, ha nem jön.

Dec. eleje óta nem láttam.Most is csak ideszólt telefonon, hogy voltunk-e oltáson.Azt meg, hogy hogyan kezdjem a hozzátáplálást a barátnőmtől tudtam meg mail-ban.

Ő azt mondta nekem, hogy sajnos!!! nem lehet ám védőnőt váltani.Az orvosom szerint lehet, csak macerás.

2010. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem kell leváltani, mert esetleg nem értesz egyet azzal amit mond. Legfeljebb meghallgatod és bólogatsz. Úgy neveled a babát ahogy te akarod.
2010. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, csak olyat mondanak, amiből nem lehet bajuk. lásd 3 óránkénti etetés, vagy nekem legutóbb az akkor is nyomd le a baba torkán az üvegreszelővel pépesített almát, ha nem akarja megenni, (most olvastam, hogy akár mixerezhetem is, és akkor jobb lesz, vagy majd megeszik mást) mert majd megszokja. Szóval én se mindig vagyok vele megelégedve. :-(
2010. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi védőnőnk most esett ki az egészségügyis sulijából, gyermeke nincs és sokat nem is tud. Szerintetek?
2010. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én meg vagyok vele elégedve, nagyon aranyos. Igaz, nem sokat látom, de nincs is rá szükségem, mert nekünk a gyerekorvosunk szuper. Ő az aki állandóan jön, a hozzátáplálást, napirendet is vele alakítottuk ki.

A védőnő eddig 3-szor volt nálunk (születés után, az 1 és a 3 hónapos oltás után), de mivel tudja, hogy én az orvos tanácsait követem, nem is nagyon ad ötleteket, csak felírja, a súlyt és az oltások számát és elbeszélgetünk más dolgokról. :)

2010. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok vele megelégedve!Mindig közli,hogy kövér a babám (3 hónapos és 7 kg) és hogy emiatt lehet hogy szivbeteg lesz!Hogy mondhat ilyet egy védőnő?Én nem akarom lecserélni,egész egyszerűen nem engedtem be a lakásba!Amúgyis az orvos szavának hiszek,nem pedig a védőnőnek!
2010. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon meg vagyok vele elégedve! a citromlé szerintem hülyeség mondjuk... a mellre tételnél nekem minimum két órát de inkább hármat javasolt. én teljesen egyetértek ezzel.
2010. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az itteni védőnőkkel nagyon meg vagyok elégedve,laktunk más városban,és ott csak a baj volt velük-miért szoptatom a 6 hónaposnál nagyobb gyerekem,miért nem váltok ki azonnal étkezést szilárdra,miért kendőben hordom,stb-.Itt minden segítséget megkapok amit kérek-pl nem akartam mérleget mikor az ikreim születtek,és a védőnő a saját megnyugtatására:) hetente a hóna alá csapta a mérleget,és eljött lemérni a csajokat.:)-,nem vitatkoznak a nevelési/táplálási elveimmel,és szakmailag is a csúcson vannak,rendszeresen járnak továbbképzésre.
2010. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!