Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ilyen nyűgös egész nap...

Mitől ilyen nyűgös egész nap ma a 4,5hónapos babám?

Figyelt kérdés

Egész nap sírdogál, nem akar elaludni, csak vergődik alvás előtt. Pedig nagyon fáradt és álmos. Piros a bal oldalon az arca, harapdálja az arcom, ha az ölemben van.


2 napja kapott oltást, de semmi baja nem volt eddig.


2010. jan. 29. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám ezt hétfőn és kedden csinálta.Tegnap látta a doktornő, hogy kibújt a fogacska.Ha mégsem ez, akkor bizti az időjárás.Holnapra erős szelet mondtak.Az én lányom is érzékeny rá.Nem mentek sétálni?Hátha akkor elaludna.
2010. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Piros arcocska és harapdálás és nyűgösség fogzásra utal. Ennyi idősen már elkezdődhet. Ez nem azt jelenti, hogy holnap kinő a foga, sokszor hetekig-hónapokig csak a fogcsírák mozgolódnak, de az is megviseli őket.

Kenegetheted valamilyen gyógyszertári géllel, esetleg masszírozhatod is neki, ha szereti. Nem fáj neki tragikusan, de arra pont elég, hogy nem tud elaludni tőle...

2010. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14:43-as vagyok.Én éjjelre Neogranormonnal kentem be vékonyan az arcát, napközben pedig többször gyógyszertári testápolóval.
2010. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!