Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok bőséges infót a...

Hol találok bőséges infót a karotinémiáról? SOS!

Figyelt kérdés
Kislányom erősen karotinémiás (1 éves), pedig már szinte nullára redukáltam a sárgarépa és sütőtök fogyasztását. A dokink sem tudott sokat segíteni információ terén, szerinte nem baj, de azért vigyázzak a dologgal, mert nem tudni, hogy a későbbiekben okoz-e bármi idegrendszeri problémát. Illetve, még azzal sem vagyok nagyon tisztában, hogy mely más zöldség és gyümölcsfélék tartalmaznak nagy mennyiségű karotint a fentieken kívül. Neten sok használható infót nem találtam, bár lehet, hogy bénán kerestem.
2010. jan. 29. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :-) Ezek szerint kislányom húson, és kenyéren kívül semmi mást nem ehet, és csak vizet ihat. Ez komoly!
2010. jan. 29. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézelődtem még,de inkább letölthető cikkeket találtam,azokban sem írnak mást. Nagyon sajnálom a picit, remélem minden rendben lesz vele/veletek. A dokival egyeztetni kellene mikor,miből,mennyit ehet, teljesen nem szabad megszüntetni a bevitelt mert akkor más problémák adódhatnak a hiány miatt.
2010. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felhívom hétfőn mindenképpen, és egyeztetünk, mert nyilván nem vonhatok meg tőle mindent, amit eddig evett és szeret. Gyakorlatilag, szinte az összes felsorolt karotin tartalmú dolgot eszi elég rendesen. De sokminden nem is marad, ha semmit nem eszik, amiben karotin van. Kész!
2010. jan. 29. 15:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy azon kívül, hogy sárgás-barnás a bőre, semmi baja. Gyönyörű, egészséges, kis okos manó, ráadásul jó evő (nem válogatós), jó alvó, ezért is vagyok kétségbe esve, mert ha megvonom tőle a nagy részét annak, amit eddig evett, nem hiszem, hogy jól fogja viselni. :-((
2010. jan. 29. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy talátok megfelelő módot az étkezésre,ne aggódj. Majd írj hogy mi volt,mit mondott a doki. Szorítok nektek. Jó hétvégét!!
2010. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 29. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!