Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért piros 5 hós babám pofikája?

Miért piros 5 hós babám pofikája?

Figyelt kérdés
Mindkét oldalt piros neki, mintha melege lenne, de ugyanúgy van öltöztetve mint idáig, nincs meleg a lakásban, nincs láza sem, jókedvű. Nem kiütés vagy ilyesmi, csak piros, mint pl futás után mikor kipirulunk. Idáig ilyen nem volt, most tegnap óta ilyen. Reggel nem láttam, most megint. Igaz most kezdett forogni, de ma pl még nem volt a pociján, mégis piros a pofikája.
2010. jan. 29. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem fogzik véletlenül? Az enyém is ennyi idős, és a fogzástól piros neki. Van egy nagyon klassz krém, az ADEF. Patikusok keverik ki ezekből a vitaminokból. Jó a hideg miatti pirosodásra is.
2010. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nem ide vág.

Kérdezném az első hozzászólótól, hogy receptre írják fel ezt a krémet?

És ha nem akkor hogy kell kérni a patikában?

Nálunk is ez van 11 hós a lányom és mind két arca piros.

Mondta a doki hogy a foga miatt van.

2010. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is pirps, de még az orra is! 4 és fél hós, két alsó foga már 2 hete kint van, és most két-három napja vettem észre, hogy piros a pofija. Én azt hittem, hogy belefeküdhetett egy kis büfcsibe! Rengeteget büfizik, viszont állandóan hason akar lenni, így sajna elkerülhetetlen, hogy néha az arca is büfis lesz. Én neogranormon krémmel kentem, de engem is érdekelne az a vitaminos krém!
2010. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Popsija is ki van pattogva, most néztem. Viszont duzzanatot még nem látok a fogánál, bár picit talán fehéres. Lehet fogzás kezdődik akkor. Ha fogzás, akkor állandó pirosság van, vagy néha eltűnik, visszatér? (első babámnál nem volt ilyen)
2010. jan. 29. 09:56
 5/13 anonim ***** válasza:

2,-dik vagyok

Eltűnik,visszatér a pirosság,legalábbis nálunk.

2010. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ADEF vitaminos krémet a patikában kell kérni, recept nélkül lehet venni. Komolyan mondom, hogy van neogranormon, sudokrém, és egyéb kencéim, de egyik sem olyan jó, mint ez. Még az illata is nagyon kellemes. A,D,E,F vitamin van benne, babámnak néha kijön a fogzás miatt (nyáltól) és 1-2 nap alatt elmúlik. Ezek a tünetek hol előjönnek, hol nyugalmi állapotban vannak. Mi is várjuk már a fogacskát, mert 3 hós korától szenvedünk vele,most 5 és fél hós.
2010. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm neked 2.-dik voltam.
2010. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsi,de én is kérdezni szeretnék.Ezt a krémet ilyen néven lehet kapni a patikákban?

Kislányomnak is piros a nyáltól az arca,mi cremor aquosa krémet kaptunk rá(doktornő írta fel,de nem nagyon segít).Esetleg ezt is meg lehet próbálni,hátha nektek jó(tulajdonképpen testápoló-patikában keverik ki).

Szép napot!

2010. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2.-dik vagyok.

Most jövök a gyógyszertárból és azt mondta a patikus,hogy nincs ADEF nevezetű krém.

Helyette CREMOR AQUOSUS fono nevezetű krémet adta.

2010. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes.:) Itt van a kezemben, nálunk Szentendrén a patikusok keverik ki. Mint írtam, ADEF vitaminos krém a neve a vitamintartalmára utalva. Ha kell, lefotózom, és elküldöm priviben, akit érdekel. Szerintem a patikusok azt keverne ki, amit akarnak és persze tudnak, szerencsére ebben a városban nagyon "minőségi" a választék. Valószínű nálatok nem ismerik a patikusok, ezért nem tudják megcsinálni.:( Próbáld meg másik patikában..hátha..Annyira tudom ajánlani, mert tényleg jobb, mint a neogranormon, vagy a sudokrém. (és nem utolsó sorban olcsóbb is!)
2010. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!