Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ennyire nyűgős a...

Mitől lehet ennyire nyűgős a 3hetes kisfiam? Ma szinte semmit sem aludt, sokat sírdogál is. most alszik, de nagyon éberen, szerintem fel is fog ébredni.

Figyelt kérdés

tápszeres szegény, arra gondoltam a hasa fáj talán,mert eléggé húzkodja a lábait, meg feszegeti magát.

mit javasoltok hasfájásra?


2008. aug. 14. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hasa fáj, de az is lehet, hogy a nagy meleg miatt ilyen nyűgös. Az én fiam 10 hónapos, ő is sírósabb volt ma, nappal alig aludt, és este is csak nehezen tudtam letenni a szokott időben. Egy ilyen pici babát pláne megzavar ez a kánikula.
2008. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is, a nagy meelg lehet az egyik ok. en szoptatom a 2 honapos kislanyom, de o is elegge eber. ha sirdogal, felveszem picit, beszelek hozza megnyugtatom. ringatom. ilyenkor probalom lefoglalni, hogyha a hasikaja is faj, nem gondoljon teljesen arra.
2008. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hetes fiamnál ugyanez a helyzet.Minden evésnél leüvölti magát a cicről,miközben éhes még.Megfigyeltem,hogy a nagy melegekben csinálja ezt.Elbóbiskol néha,de nem úgy alszik,mint máskor.Este 5 után viszont rendesen elaludt.Most viszont már 2 órája ébren van,míg máskor átalussza az éjszakát.Most 5 percenként van cumijárat,mert kiesik és kéri.Amúgy ilyenkor a leg hasfájósabb is a mi picink.
2008. aug. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom adsz-e vizet a babádnak?

ahogyan mi is ők is szomjasak. nézd meg a kutacsát, ha beesett a bőr rajta és jól látni ahogy lüktet az erecskéje a horbadásban szomjas. kínáld meg többször vízzel, cukros vízzel, baba teával!

nálunk működik.

2008. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

minden etetés elött megiszik pár korty köménymag teát, mert tápszeres és sajnos hasfájós.szóval iszik is :S

ma d.e volt nyűgős, kivittem egy kicsit, igaz nagy meleg van kinn, de legalább van levegő, nem úgy mint itt benn a lakásban.a babakocsiban szépen elaludt, most a 2órási etetésnél fel sem ébredt igazán, most is alszik.

2008. aug. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!