Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom már több, mint 1...

Kislányom már több, mint 1 hónapja kúszik, de még mindig csak hátrafelé, nagyon aggódom, van olyan gyakorlat esetleg, amivel segíthetek neki?

Figyelt kérdés
7 hónapos, négykézlábra áll és hintázik, ül, ülésből kapaszkodva feláll, de egyszerűen nem jön rá hogyan kell előre jutni, pedig nagyon szeretne. És nekem is fárasztó, mert nagyon jól eljátszik egyedül, de folyton elkúszik a játékoktól és sír, amíg nem tologatom utána...
2008. aug. 14. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Irtó okos, ügyes kislányod van. Semmi gond hogy hátrafele kúszik. Ez könnyebb. Majd 1-2 hét múlva megy előre is. Pakolhatod a lábacskáit, kezecskéit előre, de úgyis megtanulja majd.

Gyógytornász anyuka

2008. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszodat!:-) Már annyira féltem, hogy valami baja van...
2008. aug. 14. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokáig csak hátrafelé mászott. Aztán egyszercsak elindult előre, aztán már le se lehetett lőni. Ne aggódj, nagyon ügyes kislányod van!
2008. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!